Venecuēlā sāks darboties tūrisma policija

Sekojot daudzu citu valstu paraugam, arī Venecuēlā izlemts izveidot speciālu tūrisma policijas vienību. Šādus plānus paudis valsts tūrisma ministrs Aleksandrs Flemings. Tūrisma policija tiešā sadarbībā ar valsts policiju palīdzēs risināt ceļotāju problēmas un nodrošināt tiem drošu uzturēšanos valstī. Tūrisma policijas darbiniekiem būs jāpārvalda vismaz viena svešvaloda.

2010. gadā Venecuēlu apmeklēja 500 tūkstoši ārzemju tūristu, pārsvarā no Spānijas, Francijas, Itālijas, Lielbritānijas un Vācijas. Pateicoties ārvalstu apmeklētājiem, Venecuēlas ienākumi pēdējos desmit gados ļoti auguši. Ministrs domā, ka lielais Eiropas un ASV apmeklētāju skaits liecina par to, ka Venecuēla vairs nav bīstama ārvalstu apmeklētājiem. Valsts centīsies apmeklētājiem sniegt komfortablāku atpūtu un to nodrošinās arī tūrisma policija.

Mūsdienās tūrisma policiju var sastapt vairākās pasaules valstīs, sākot no Jordānijas un beidzot ar Zambiju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.06.2025 - 12.07.2025 Izbaudi Kanāriju salu burvību! Latvia Tours - Berga bazārs
Tavs siltuma un brīvības ceļojums sākas Kanāriju salās – atliek tikai izvēlēties starp Tenerifi un Grankanāriju! | Skatīt vairāk
no 805.00 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2025 - 15.07.2025 Zinātnes un izklaides diena Tartu Nikos Travel
Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 09.08.2025, cena 40 EUR | Skatīt vairāk
Ekskursijas visā pasaulē Estravel Latvia
Idejas saturīgai laika pavadīšanai! Iegāde jebkurā brīdī! Ceļojuma anulācijas iespējas līdz 24 h pirms aktivitātes! Garantija! | Skatīt vairāk
no 9 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.97767687sec.