Lidsabiedrības februārī piedāvā bezmaksas piekļuvi Facebook

Neskatoties uz to, ka lidsabiedrības aizvien nāk klajā ar jaunām idejām par to, kā iekasēt kādus papildus nodokļus, pieeja sociālajam tīklam Facebook lidojumu laikā februārī būs bez maksas vismaz septiņās ASV lielākajās lidsabiedrībās.

Šādu iespēju nodrošina sadarbība starp Gogo Inflight Internet un Ford Motor Company. Projekta mērķis ir nodrošināt piekļuvi sociālajam tīklam katram pasažierim. Tātad, ja februārī jums paredzēts ceļot ar AirTran, Alaska Airlines, American Airlines, Delta, United Airlines, U.S. Airways vai Virgin America, tad jums ir paveicies.

Lai izmantotu šo priekšrocību, ir jāsagaida, kad lidmašīna sasniedz 3048 metru augstumu un pasažieriem tiek dota atļauja ieslēgt elektroniskās ierīces. Pēc tam ir jāizvēlas Gogo bezvadu tīkls, jāatver interneta pārlūkprogramma un jāspiež uz reklāmkarodziņa ar nosaukumu "Ford and Facebook".

Šis pakalpojums ir pieejams visām ierīcēm, kas atbalsta wi-fi - tātad portatīvajiem datoriem, viedtālruņiem (smartphone) un piezīmjdatoriem. Ja jums ir vēlme lietot ne tikai Facebook portālu, bet arī citas interneta vietnes, tad par to jau jāmaksā bezvadu interneta nodeva, kas ir apmēram 5 ASV dolāri par īsu lidojumu.

Facebook ir visapmeklētākais portāls lidojumu laikā, tādēļ šī iespēja ir veids, kā iepazīstināt un iedrošināt pasažierus "sērfot" internetā lidojumu laikā, jo pašlaik pasažieri joprojām lielākoties atsakās maksāt par pieeju internetam. Pagājušajā gadā Gogo sadarbojās ar Google Chrome, lai brīvdienu laikā nodrošinātu bezmaksas bezvadu interneta servisu AirTrain, Delta un Virgin America lidsabiedrību lidojumos.

Ja jums būtu iespēja izvēlēties vienu izklaidi lidojuma laikā, vai tie būtu TV šovi, viena filma vai pieeja Facebook portālam?

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 17.06.2025 Work And Travel-pēdējā iespēja šaja sezonā Nikos Travel
Ir sākusies pierakstīšanās uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir ierobežots. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2025 - 20.06.2025 Atpūtas un izklaides vietas Liepājā Liepājas reģiona TIB
Liepāja ir pilsēta, kas pulsē savā ritmā – gan dienā, gan naktī. Tā piedāvā daudzveidīgas iespējas kvalitatīvai atpūtai. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.06.2025 - 16.06.2025 Vasaras saulgriežu svinības Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas norisināsies vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


WOOPS
,


Turkish Airlines
,


Tukuma TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.25214314sec.