Kasablankā darbojas vienīgais ebreju muzejs arābu pasaulē

Marokas valdība cenšas piesaistīt tūristus jūdaisma muzejam Kasablankā, kas ir vienīgais ebrejiem veltītais muzejs arābu pasaulē. Viņi uzskata, ka šāda veida kultūras iestāde apstiprina marokāņu lojalitāti un toleranci.

Muzejs dibināts 1997. gadā un tas atrodas Kasablankas pilsētā. Muzeja ekspozīcijā apskatāmi dažādi priekšmeti - tur ir gan dokumenti, gan apģērbi, trauki, instrumenti un pat maza juvelierizstrādājumu darbnīca. Muzeja eksponāti attēlo vairāk nekā 2000 gadu seno ebreju vēsturi Marokā.

Šobrīd Marokā mīt aptuveni 5000 ebreju, no kuriem divi tūkstoši dzīvo Kasablankā. Marokas lielākajās pilsētās darbojas sinagogas un ebreju skolas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 25.05.2025 Brokastu iespējas Liepājā Liepājas reģiona TIB
Sāc dienu nesteidzīgi, baudot gardas brokastis kādā no Liepājas kafejnīcām vai restorāniem. | Skatīt vairāk
Turcija. Atpūta kūrortos 6 - 9 naktīm Estravel Latvia
Plašs viesnīcu klāsts, ēdināšana atbilstoši iuzvēlētajam, papildu pakalpojumus jautājiet Estravel Latvia konsultantam // Sezona ir sākusies! | Skatīt vairāk
no 385 EUR
Grobiņas pilsētas svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Laiks savīt stiprākos mezglus un svinēt Grobiņu! | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Gēteborgā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 2 naktis viesnīcā, brokastis, ieejas biļete World of Volvo muzejā | Skatīt vairāk
no 256 EUR
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


WOOPS
,


Ludzas novada TIC
,


Motormuzejs
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.58033586sec.