No 1.jūnija Valmieras TIC strādās arī svētdienās

Sākoties aktīvajai tūrisma sezonai, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) būs atvērts tūristiem un ceļotājiem arī svētdienās.

No 1. jūnija TIC darba laiks sestdienās būs no pl.10:00-17:00, savukārt svētdienās no pl.10:00- 15:00. Pēc šāda grafika TIC strādās līdz 31.augustam.

Valmieras TIC sniedz ne tikai tūrismam un atpūtai noderīgu informāciju, bet tajā iespējams iegādāties arī dažādus Valmieras pilsētas suvenīrus, kā arī pieejams bezmaksas interneta punkts.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
Latvija
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Mūziķes Atvara koncerts Tukuma TIC
Atvara ir jauna latviešu izpildītāja, kas guvusi plašu atpazīstamību platformā TikTok ar savu debijas singlu “Pie manis tveries”. | Skatīt vairāk
Rožu ziedēšana Rundāles pils franču dārzā Bauskas TIC
Apmeklē Rundāles pils franču dārzu krāšņākajā rožu ziedēšanas laikā! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Valmieras novada Tūrisma pārvalde
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.29471016sec.