Jūrmalā uzsāks savu darbību tūrisma kuģis «Lībava»

Eiropas Komisijas saņemtā balva kā Eiropas izcilākajam tūrisma galamērķim Latvijā 2010.gadā ūdens tūrisma jomā, Jūrmalas pilsētas domei ir uzlikusi zināmas saistības, lai turpinātu attīstīt un pilnveidot dažādās atpūtas iespējas uz un pie ūdens, līdz ar to sadarbībā ar uzņēmējiem tiek veidoti dažādi piedāvājumi, kā arī uzlabota un veidota jauna infrastruktūra Rīgas jūras līča un Lielupes piekrastē. Lielā pieprasījuma dēļ un pateicoties karstajam laikam tiks intensificēta arī upes kuģīšu maršruts no Vecrīgas uz Jūrmalu un arī pa Lielupi, un jau šovasar pa Jūrmalu kursēs jau divi upes kuģīši, ne tikai „NewWay”, kas regulāri pārvadā klientus jau no 2011.gada 1.maija, bet arī upes kuģītis „Jūrmala”.

Šovasar, lai paplašinātu tūrisma iespējas Jūrmalas kūrortpilsētā, kas bagāta ar tai pieguļošiem ūdeņiem – Rīgas jūras līci un Lielupi, burinieks „Lībava” piedāvā ceļojumus no Lielupes uz Rīgas jūras līci, kur paveras skaits skats uz Jūrmalas pludmali, baltajām kāpām un priežu parkiem.

Ikvienā ūdens ceļojumā burinieks „ Lībava” var uzņemt līdz 40 personām.

Jūrmalā tiek piedāvāti diva veida ceļojumi:

1.Izbraukums Lielupe – Rīgas jūras līcis – Lielupe. Atiešana no jahtu kluba pie dzelzceļa tilta Lielupē, izbraukums gar Jūrmalas piekrasti, apskatot skaisto Lielupes grīvu, Balto kāpu, Priežu mežu Ragakāpas dabas parkā un balto pludmali. Brauciena laikā ikvienam pavērsies skaisti Jūrmalas pludmales skati ar aktīvām un mierīgām atpūtas zonām ar vēsturisko koka apbūvi, kas ieskauta simtgadīgās priežu koku audzēs.Atgriešanās no ūdens ceļojuma atpakaļ Lielupes piestātnē. Ceļā pavadītais laiks 3 stundas, Rīgas jūras līcī 2 stundas.

2. Vienas dienas izbraukums Rīgas jūras līcī. Tiek piedāvāta iespēja piestāt tuvākajās ostās. Maršruts un pārējās detaļas tiek izstrādātas individuāli, pēc klienta vēlmēm.

Ikviens var sarīkot sev neaizmirstamu ceļojumu uz ūdens un baudīt skaistu dabu, sauli un atpūtu ar vēsturiski noskaņu uz burinieka „ Lībava”.

Viena stunda ceļojuma uz burinieka izmaksā 150 LVL. Lai pasūtītu ceļojumus lūdzam kontaktēt burinieka kapteini Anatoliju Molokanovu, 26801196; 29288789 vai pa e-pastu: [email protected]

www.livabasail.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 23.06.2025 Jāņu laiks Tukuma pusē. Tukuma TIC
Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 27.06.2025 Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
,


Jūrmalas TIC
,


Liepājas reģiona TIB
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.90645218sec.