Sniegs rada haosu Jaunzēlandē

Jaunzēlandē tūristus pārsteidz jau vairākus gadu desmitus neredzēts sniegs. Pamatīgā sniega dēļ  ir slēgtas lidostas, vairums veikalu un ceļu. Britu Ārlietu biroja Foreign & Commonwealth Office (www.fco.gov.uk) pārstāvji brīdina ceļotājus uzmanīties un būt gataviem dažādām kritiskām situācijām.
Jaunzēlande ir valsts Klusā okeāna dienvidaustrumu daļā. Jaunzēlandē ietilpst 3 lielas salas un vairākas nelielas saliņas un salu grupas. Valsts galvaspilsēta ir Velingtona un lielākās pilsētas – Oklenda, Hamiltona, Neipīra un Kraistčērča.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jezupovas (Juzefovas) parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 11.07.2025 Galamērķis ziemas ceļotājiem — MADEIRA Atlantic Travel
✈️ Tiešais reiss no Rīgas! Silts un ērts laiks salīdzinājumā ar Eiropas ziemu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2025 - 16.07.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.6928041sec.