Notiks Normunda Rutuļa jubilejas koncerts 4DESMIT Jelgavā

9.septembrī, plkst. 19, Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā notiks Normunda Rutuļa jubilejas koncerts 4DESMIT, kura noslēgumā koncerta apmeklētājiem būs iespēja tikties ar mākslinieku „meet&greet” telpā.

Normunds Rutulis savu četrdesmit gadu jubileju nolēmis atzīmēt ierastajā ampluā – uz skatuves. Kā teicis Viktors Igo – četrdesmit ir jaunības vecums, un arī Normunds kopā ar saviem ilggadējiem skatuves partneriem Slaveno Rīgas orķestri ir gatavs jauneklīgai pastaigai pa piecpadsmit gadus bruģēto mūzikas ceļu.

Mūziķis Normunds Rutulis: „Jelgavā savu solokoncertu neesmu sniedzis kopš 2004.gada un tas ir galvenais iemesls kāpēc nolēmām pieturēt Zemgales galvaspilsētā. Ir grūti izvēlēties dziesmas labāko dziesmu izlasei, jo to ir gana daudz. Līdzīgi ir ar koncerta repertuāru. Apkopojot visas populārākās dziesmas koncerts sanāktu pārāk garš. Tāpēc ceru, ka izvēlētās dziesmas sniegs pietiekamu ieskatu manā daiļradē kopš 1996.gada.”

Koncerta repertuāru veido visu laiku populārākās Normunda ieskaņotās dziesmas, sākot ar hītiem no pirmā albuma "Vasarā sniegs", līdz pat "Rozā" un "Viss var mainīties". Netiks aizmirsts par albumu "Nekur nav tik labi kā mājās", "Lecam pa vecam" un "Zili brīnumi" hītiem. Un tā kā īsi pirms jubilejas koncerta izdevniecībā Micrec klajā nāks Labāko dziesmu izlase, koncertā paredzami arī daži pirmatskaņojumi. Kopumā koncertprogrammā iekļauti 25 skaņdarbi.

Jubilejas koncerta izskaņā Normunds Rutulis dosies uz Zemgales Olimpiskā centra konferenču zāli, kur klātienē tiksies ar sava talanta cienītājiem, Jelgavas koncerta apmeklētājiem nesteidzīgās un neformālās sarunās. Šeit būs iespēja iegādāties arī kādu no N. Rutuļa albumiem, tostarp tikko izdoto – Labākās dziesmas. Tāpat „Meet&greet” telpā būs aicināts ikviens, kas vēlas fotografēties ar mākslinieku vai saņemt viņa autogrāfus uz dziesmu albumiem.

Biļetes iespējams iegādāties Zemgales Olimpiskajā centrā un citās Biļešu Paradīzes kasēs, arī internetā www.bilesuparadize.lv/.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Apceļo Latvijas pilis un muižas Preiļu novada TIC
Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 27.06.2025 Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.8287909sec.