Vācijas lidostas ziņo par pasažieru rekordskaitu

2011. gada pirmajos 6 mēnešos pārsniegts pasažieru skaits Vācijas lidostās salīdzinājumā ar iepriekšējā gada attiecīgo laika posmu. Ceļotāji izvēlas lidot, par spīti gada sākumā palielināto lidošanas nodokli.

Vācijas statistikas pārvalde ziņo par neticamu augstu pasažieru skaita pieaugumu Vācijas lidostās. Laika periodā no 01.01. līdz 30.06.2011. Vācijas 27 lielākajās lidostās tikuši apkalpoti 46,7 miljoni ceļotāju. Tas ir par 7,9 % jeb 3,4 miljoniem pasažieru vairāk nekā iepriekšējos gadus attiecīgā periodā.

Pēc statistikas datiem ceļotāju skaits samazinājies uz politiski nedrošajām Ziemeļāfrikas valstīm, bet gandrīz par ceturtdaļu pieaudzis uz Rietumeiropas galamērķiem – Nīderlandi un Franciju.

Nodokļi lidsabiedrībām jāmaksā par katru pasažieri un nolidoto attālumu. Par tuvajiem galamērķiem (līdz 2.500 km) lidsabiedrība maksā par pasažieri astoņus eiro, par vidējiem galamērķiem (līdz 6.000 km) – 25 eiro, bet par tālajiem galamērķiem – 45 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 26.06.2025 WeKnow – Kad garša satiek stāstu! Rēzeknes pilsētas TIC
Vietējie ēdieni, dzīvā mūzika, mājīga noskaņa. Biznesa pusdienas, svinības, vasaras terase. Mēs zynom, kā garšo Latgale! | Skatīt vairāk
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Svinam pavasari Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Pavasara atnākšana liecina par garāku, siltāku dienu sākumu. Daba ir pārpildīta ar krāsām un dzīvību – ideāls laiks garām pastaigām un | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


Turkish Airlines
,


AL SVETS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.85869908sec.