Degvielas zagļi aktivizējas visā Eiropā

Pieaugošās degvielas cenas arī Rietumeiropā ir izraisījušas noziedzības pieaugumu, jo benzīns un dīzeļdegviela kļūst par luksus preci. Profesionāļi zagļi ar modernām ierīcēm naktīs apzog kravas automašīnu un citu spēkratu degvielas tvertnes. Degvielas zagļu aktivitāte ir konstatēta visā Rietumeiropā, piemēram, Vācijā atsevišķās federālās zemēs degvielas zagļu noziedzība 2012. gada pirmajos trijos mēnešos ir pieaugusi par 33% (Brandenburga).

Kravas automobiļi ir galvenais noziedzības upuris, jo lielo automašīnu degvielas tvertnēs bieži vien ir dīzeļdegviela līdz 1000 litriem. Daudzas kravu pārvadājumu kompānijas lielās kravas automašīnas tagad aprīko ar speciālu trauksmes signālu, ja degvielas tvertnē sāk samazināties dīzeļdegviela, lai gan motors nemaz nav iedarbināts.

Nedrošākos lielpilsētu rajonos jauniešu bandas iztukšo arī vieglo automobiļu degvielas tvertnes, lai uzpildītu savu mopēdu vai motorolleru degvielas tvertnes. Uzlauztās degvielas tvertnes un remonta izdevumi var būtiski palielināt ceļojuma izmaksas. Tāpēc arī autotūristiem ir jāpārliecinās par auto drošību ceļojuma laikā, jo aizdomīgas autostāvvietas vai nevērīga attieksme pret auto var sabojāt ceļošanas prieku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 21.05.2025 Muzeju nakts Liepājā Liepājas reģiona TIB
Sestdien, 17. maijā, rietot saulei un iemirdzoties zvaigznēm, Liepāja atdzīvosies ar daudzveidīgu pasākumu programmu, kur katrs atradīs sev ko tīkamu. | Skatīt vairāk
Viesu māja “Dzintari” TAKA
Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus. | Skatīt vairāk
NIRVANA HOTELS viesnīcu kolekcija- Turcija Estravel Latvia
5* viesnīcas skaistākajās Antālijas piekrastēs // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, ultra viss iekļauts ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 1514 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.41936707sec.