Flirts virs mākoņiem: kā vēlāk atrast lidmašīnā iepazītu simpātiju?

Vai jums ir nācies, lidojot lidmašīnā, satikt kādu, kas uzreiz aizņēmis jūsu prātu un sirdi, bet tā arī neesat apmainījušies ne telefona numuriem, ne e-pasta adresēm? Jums palīdzēt var jauna interneta mājas lapa.

Ja jūs vairs neuztrauc, ka lidmašīnā sēžat visneiekārojamākajā vietā, piemēram, līdzās tualetei, vai desmit stundu lidojums pāri okeānam šķiet par īsu, iemesls var būt tikai viens – patīkamākais blakussēdētājs pasaulē! Ardievu vai uz redzēšanos? – atvadas pēc lidojuma beigām ir tās, kas nosaka šīs gadījuma pazīšanās tālāko likteni.

Daudzi no mums, izkāpjot no lidmašīnas, tā arī nesadūšojas simpātiskajam svešiniekam vai svešiniecei pajautāt tālruņa numuru, tāpēc flirts virs mākoņiem ar to arī beidzas. Vai vismaz – līdz šim tas tā bija, jo tagad ir izveidota mājas lapa www.wemetonaplane.com – platforma, kurā iespējams satikties cilvēkiem, kas iepazinušies lidmašīnā un pēc tam pazaudējuši jauno simpātiju no redzesloka.

Mājas lapas meklētāja lodziņos jāievada lidojuma numurs, izlidošanas un mērķa lidosta, kā arī pavadteksts, kas jūsu ceļabiedram liks saprast, ka runa ir tieši par viņu. Piemērs: Rīga – Brisele, 2012. gada 16. aprīlis, lidojums Nr. 12345, „Tu man noskaitīji dzejoli par savu kaķi”. Tas, kuru minētie dati uzrunās, varēs atbildēt, un, lūk, par pazaudētu uzskatītais kontakts tiks atjaunots.

Mājas lapas izveidotāji uzskata, ka portāla auditorija būs ievērojama, - galu galā ik mēnesi lielākajā interneta meklētājā Google apmēram 4`400 cilvēki ievada frāzi We met on a plane – „mēs satikāmies lidmašīnā”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdienu māja “Meijas nams” TAKA
Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu ir lieliski piemērota visiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 22.06.2025 Vasaras saulgrieži Kocēnos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
21. jūnijā no plkst. 21.00 Kokmuižas promenādē notiks “Vasaras saulgrieži Kocēnos”. Dziesmas, lustes, danči kopā ar amatiermākslas kolektīviem. | Skatīt vairāk
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Uzņēmumi


SIXT Latvija
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.52650094sec.