ASV arestē drošības darbinieku, kurš apzadzis pasažierus

Tūristi, kas ASV konstatējuši dažādu mantu pazušanu no ceļasomām, var būt kļuvuši par Transporta drošības administrācijas (TSA) darbinieku zādzību upuriem.

Kā noskaidrots izmeklēšanā, kopumā par ceļotāju un viņu bagāžas apzagšanu no amata atstādināts 381 TSA virsnieks. Tās gaitā norisinājās izsekošana vairākām somām, kurās ievietotas iPad ierīces un nauda.

Deviņos no desmit gadījumiem somas un tajās esošās mantas bez problēmām sasniedza galamērķi. Taču Orlando kāds no iPad planšetdatoriem nonāca drošības dienesta virsnieka rokās. Izmantojot īpašu izsekošanas aplikāciju, izmeklētāji šo iPad atrada kāda TSA darbinieka mājās – viņš gan mēģināja noliegt zādzības faktu, taču tieši tajā brīdī no vīrieša mājām atskanēja ierīces trauksmes signāls.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja "Elernes muiža" TAKA
Viesu māja "Elernes muiža" ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils. | Skatīt vairāk
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
ŠRILANKA,cena no 1129 eur!!! Itaka Latvia
Šrilanka, saukta arī par Indijas asaru, ir salas nosaukums Indijas dienvidu piekrastē. | Skatīt vairāk
no 1129 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.85874891sec.