25 interesanti fakti par Viedoklis: Andris Skerškāns - latviešu tūristi ir izglītoti, zinātkāri un pieredzējuši ceļotāji

Laikā, kad Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk novērtē labu atpūtu un mācās veltīt laiku sev ceļojot, liekas interesanti noskaidrot, cik labi latvietis orientējas tūrisma jautājumos. Travelnews.lv vērsās pie ceļojumu aģentūras Naos direktora Andra Skerškāna, lūdzot izteikt viedokli par latviešu zināšanām un orientēšanos piedāvājumos, ģeogrāfijā, izcenojumos un līdzīgos jautājumos.

Andris par vidējā latvieša-ceļotāja tēlu izsakās diezgan optimistiski: "Ģeogrāfiskās zināšanas mūsu ceļotājiem ir labas. Ceļojumu izcenojumu salīdzināšanai un piedāvājumu atlasei interesenti velta īpašu uzmanību. Tikai atsevišķos gadījumos orientācija tūrisma nozares produktu specifikā šad un tad pieklibo. Piemēram, iegādājoties pakalpojumus internetā pircēji bieži domā, ka ir "apgājuši" tūrisma aģentūru un tās "lielo" komisijas maksu. Pārsvarā šie priekšstati ir maldi. Taču kopskatā mans redzējums ir tāds, ka latviešu tūristi ir izglītoti, zinātkāri un arī pieredzējuši ceļotāji."

Izejot no tā, gribam noskaidrot, kas ir tās lietas, kas ceļojumu aģentiem tomēr jāskaidro visbiežāk, vai nu jau cilvēki paši jūtas gana informēti un gudri. "Tās noteikti ir atsevišķas nianses un specifiskas detaļas. Uzskatu, ka būtiski aģentu darbā ir klientu informēt par iespējamajiem riskiem, lai izvairītos no nevajadzīgiem pārpratumiem brauciena plānošanas procesā un ceļojuma laikā. Tāpēc pašiem klientiem ieteiktu vienmēr noskaidrot, kādi ir iespējamie riski un attiecīgi risinājumi neparedzētās situācijās," brīdina Andris Skerškāns.

Nobeigumā Naos direktors secina, ka salīdzinot ar laiku pirms 5 - 10 gadiem, ceļotāji ir  pieredzējušāki un prasīgāki, kā arī daudz drosmīgāki. "Proti, arvien vairāk interesentu izvēlas tieši  individuālus braucienus bez grupu vadītāja. Piemēro to savām individuālām vēlmēm un interesēm, kas ir tikai un vienīgi pozitīvs rādītājs."


Vairāk informācijas par ceļojumu aģentūru Naos www.naos.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Latvija
Ģimeniskas brīvdienas Bauskas novadā Bauskas TIC
Laiks doties 𝐠̧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚̄ 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐨𝐣𝐮𝐦𝐚̄ 𝐮𝐳 𝐁𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐬 | Skatīt vairāk
Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 21.06.2025 Saulgriežu STIRNU BUKS Tukuma TIC
Abavas senlejas dabas parkā, sprigani un lecīgi kopā izbaudītu šī gada visgarāko dienu, bet novakarē kopīgu veiktu Uguns aizdegšanas rituālu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Biznesa augstskola Turība
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.15428686sec.