"Misters Latvija 2011" dodas uz Lielbritāniju iekarot "Mr. World 2102" titulu

No 2012. gada 10. līdz 24. novembrim "Misters Latvija 2011" Kaspars Romanovs dosies uz Lielbritānijas pilsētu Kentu, lai piedalītos starptautiskajā skaistumkonkursā "Mr. World 2012".

7. novembrī preses konferences laikā Kaspars Romanovs prezentēja tērpu, kuru speciāli viņam radīja balveniece, stilizēta tautu tērpa darinātāja, Evita Kapteine. Dizains izpildīts iedvesmojoties un par pamatu ņemot 12. gadsimta latgaļu karavīra tērpu. Tērps adīts no dabīgiem materiāliem – kokvilnas un vilnas, Latvijas karoga krāsās.

Krekls un bikses ir adīti audējrakstā kā baltais darbs, kur rakstu no tālienes neredz, bet tuvumā atklājas raksta burvība

Tuvumā uz krekla ir redzams Pasaules koks. Koks filozofiski pielīdzinās cilvēkam, un cilvēks – kokam. Zīmei "Koks" ir saknes, zari, stumbrs un galotne, kuri savieno Pazemi ar Zemi un Debesīm. Tāpat arī cilvēkam ir ne tikai miesa, bet arī dvēsele un gars. Šī zīme simbolizē cilvēku apvienošanos Pasaulē un Dabā.

Cepure, apmetnis un krekla piedurknes ir rotātas ar zīmi, kuru sauc par "Astoņnīti". Tā ir laika zīme, kurā pagātne un nākotne satiekas, veidojot mūžīgo tagadni, jo bez pagātnes nav tagadnes un bez tagadnes nav nākotnes.

Zīmē "Astoņnītis" var saskatīt tādu zīmi kā "Zalktis", kas simbolizē gudrību, dzīvību, seksualitāti, kā arī "Saules" zīmi, kuru saistām ar harmoniju, veselīgumu un aizsardzību.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 28.06.2025 Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 27.06.2025 Peoniju skaistums “Ezerlīčos” Balvu TIC
Jūnijs ir krāšņo peoniju ziedēšanas laiks un ikviens tiek aicināts baudīt to burvību ziedu un akmeņu dārzā “Ezerlīči” Balvu novada Tilžas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 24.06.2025 Atklāts Asares parka makets un tilts Jēkabpils novada TIC
Asares muižas parka svētkos atklāts parka tilts un muižas makets | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41836905sec.