Otrajos Ziemassvētkos Brīvdabas muzejā notiks Ziemas balle

Ziemassvētku izskaņā, trešdien, 2012. gada 26.decembrī, no pulksten 17.00 līdz 21.00 Brīvdabas muzejs aicina  izbaudīt mierīgu vakaru ģimenes un draugu lokā, baudot gaismu rotaļas uz muzeja ēkām.

Kad Ziemassvētki ģimenes lokā aizvadīti, ziemeļnieciski noskaņotus muzeja apmeklētājus, radus un draugus no tuvienes un tālienes gaida Brīvdabas muzeja tradicionālā Ziemas balle, karsti dzērieni un lukturīšu izgaismotas ēkas un takas ziemas vakarā.

No pulksten 17.00 līdz pulksten 21.00 aicinām izbaudīt gaismu rotaļas uz muzeja ēkām  Kurzemes sēta, Vidzemes sētā, kā arī izgaismotās Usmas un Bornes baznīcas.

No pulksten 17.30 līdz pulksten 18.30 pie Vidzemes estrādes ar dziesmām un rotaļām priecēs folkloras kopa "Dandari", bet no pulksten 19.00 Priedes krogā kājas izlocīt aicinās "Hāgenskalna muzikanti".

Ģērbsimies silti un gada izskaņā tiksimies ziemas pasakā!

Svētku laikā Usmas baznīcas Berģu draudze aicina uz Ziemassvētku svētvakara dievkalpojumu 24.decembrī pulksten 18.00 un Ziemassvētku rīta dievkalpojumu 25.decembrī pulksten 10.00.

Muzeja darba laiks svētku dienās: 24. un 25.decembrī apskatei pieejama muzeja teritorija un Kurzemes zemnieka sēta. 31. decembrī un 1.janvārī muzeja ekspozīcijas ēkas būs slēgtas, taču teritorija būs pieejama apskatei. Ekskursijas gida pavadībā svētku dienās jāpiesaka 5 dienas iepriekš.

Brīvdabas muzejs atrodas Brīvības gatvē 440. Ieejas biļetes cena 1.50 LVL pieaugušajiem, 1 LVL studentiem, 0.50 LVL skolēniem un pensionāriem, ģimenes biļete 3 LVL (2 pieaugušie un 2-4 skolas vecuma bērni vai viena daudzbērnu ģimene). Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas interneta vietnē www.brivdabasmuzejs.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ģimeniskas brīvdienas Bauskas novadā Bauskas TIC
Laiks doties 𝐠̧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚̄ 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐨𝐣𝐮𝐦𝐚̄ 𝐮𝐳 𝐁𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐬 | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.38386989sec.