Ap Sauli aicina izbaudīt valdzinājumu, ko sniedz ceļojums ar autobusu

Iespējams daudziem radies iespaids, ka doties ceļojumā ar autobusu ir nogurdinoši vai varbūt pat garlaicīgi. Ceļojumu aģentūras Ap Sauli vadītāja Dace Pumpure lauž stereotipus un piedāvā vairākus iemeslus, lai dotos ceļojumā tieši ar autobusu.

"Ir jāsaprot, ka pagātnē ir tas laiks, kad ceļojumi ar autobusu bija ar nakts pārbraucieniem un gulēšanu autobusos. Šobrīd katra ceļojuma nakts tiek pavadīta viesnīcā, tā kā ceļotāji ir izgulējušies un atpūtušies. Mainījušies arī autobusu šoferu uzraudzības noteikumi, proti, 24 stundu laikā nedrīkst vadīt transportlīdzekli vairāk par 9 stundām, līdz ar to diennakts laikā autobusā pavadītais laiks nav liels," informē Dace Pumpure. Viņa arī stāsta, ka autobuss ceļojuma laikā apstājas kādā degvielas uzpildes stacijā, pie kādas kafejnīcas vai skatu vietā ik pēc četrām vai divām stundām, atkarībā no maršruta.

Ap Sauli vadītāja atklāj, ka braucot ceļojumos uz Rietumeiropu, jārēķinās ar apmēram 800 kilometru garu pārbraucienu caur Poliju. "Ja paredzēts braukt caur Poliju, bieži vien iesakām paņemt līdzi kādu interesantu lasāmvielu. Katrā mūsu autobusā ir televizors, tāpēc braucot caur Poliju rādām ceļotājiem filmas par konkrēto galamērķi. Kā arī autobusā spēlējam dažādas spēles, cenšamies saliedēt ceļotājus. Liels prieks, ka bieži vien pavisam nepazīstami cilvēki iepazīstas ceļojuma laikā un pēc tam dodas kopīgos brauciens vēl un vēl. Ceļojot ar lidmašīnu pazūd šis personīgais kontakts," gandarīta ir Ap Sauli vadītāja.

Kā nozīmīgu plusu, ceļot ar autobusu, Dace Pumpure min bagāžas svara neierobežošanu. "Bieži vien ceļojot ar lidmašīnu, vēlamies no Itālijas atvest vairākas vīna pudeles vai Murano stikla izstrādājumus, bet diemžēl bagāžas svars ir ierobežots. Dodoties ceļā ar autobusu, ceļotāja bagāžas svars nav ierobežots. Varēsiet uz mājām atvest gan itāļu vīnus, gan vācu sierus, gan daudz ko citu," tā Ap Sauli vadītāja.

"Vērot kā mainās valstis, kā pamazām "izaug" kalni, redzēt saullēktus un saulrietus ir pats lielākais ieguvums, ceļojot ar autobusu. Ceļojot ar lidmašīnu noteikti nebūtu iespējams. Piemēram, ceļojot uz Itāliju, pa ceļam iespējams apskatīt gan Čehiju, gan Austriju, kas ir kā pievienotā vērtība," stāsta Dace Pumpure. Ap Sauli vadītāja min kādu vīrieti, kurš bija ceļojis tikai ar lidmašīnu, bet uz Grieķiju tomēr izlēma doties ar autobusu. Vīrietis bijis ļoti pārsteigts par piedzīvoto, lielu daļu no brauciena sēdējis netālu no vadītāja un ar prieku vērojis kā mainās valstis, daba un cilvēki.

Populārākie autobusu braucieni no Ap Sauli piedāvājuma ir uz Itāliju, Austriju, Bavāriju un Horvātiju. Dace Pumpure: "Neaizmirstams ceļojums ir uz Grieķiju, kas ir garākais no mūsu autobusu braucienu piedāvājumiem. Grieķijā apskati sākam ar Peloponēsas pussalu, ceļojumu turpinām ar Meteoras kalnu klosteru apmeklējumu, uz kurieni braucot, dzirdami sajūsmas spiedzieni par skaistajiem skatiem un atrašanos 600 metru augstās klintīs."

Vairāk informācijas interneta vietnē www.apsauli.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 27.06.2025 Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 24.06.2025 Līgo Alūksnē! Alūksnes TIC
Aicinām ieskandināt saulgriežus, ielīgot Līgo svētkus, svinēt Jāņus, sportot, baudīt teātri, lustēties zaļumballēs, darināt zāļu vainagus, | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 24.06.2025 Atklāts Asares parka makets un tilts Jēkabpils novada TIC
Asares muižas parka svētkos atklāts parka tilts un muižas makets | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 23.06.2025 Jāņu laiks Tukuma pusē. Tukuma TIC
Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.11943889sec.