McLaren Ženēvā prezentē sportisko P1 ar 916 zirgspēkiem

Ženēvas auto izstādē (5.03-17.03.2013, www.salon-auto.ch) McLaren prezentē sportisko P1, kas ir iemiesojis F1 īpašības. Astoņu cilindru 3,8 litru motors kopā ar elektromotoru piedāvā 916 zirspēkus ar 900 Nm griezes momentu. Sportiskā automašīna var braukt gan ar benzīnu, gan ar strāvu, gan arī kombinētā variantā. Tikai elektriskā veidā P1 spēj nobraukt tikai 10 kilometrus, bet vidējais degvielas patēriņš ir 8,4 litri.

McLaren Electronics ir attīstījis elektromotoru, kas ir integrēts benzīna motora korpusā un kopējais vilces spēks tiek novadīts uz 7 pārnesumu automātisko ātrumkārbu. Automašīnas McLaren P1 piedziņas riteņi ir aizmugurējie.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
LĪGO FESTIVĀLS pludmalē Jūrmalā!  Baltic Beach Hotel & SPA
Autentiskas latviešu svinības - meistarklases, dejas un īpašas izklaides visas dienas garumā garantētas! Muzicēs folkgrupa Kūzols un Vectēva | Skatīt vairāk
no 65 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.05.2025 - 25.05.2025 Latvijas tirgotāju dienas Valmieras novada Tūrisma pārvalde
2025. gada 23. un 24. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušās ’’Latvijas tirgotāju dienas’’. | Skatīt vairāk
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.78428507sec.