Zilonis uzbrūk tūristu automašīnai

Dienvidāfrikas Krīgera Nacionālajā parkā kāds zilonis uzbrucis automašīnai, kurā atradušies divi ķīniešu tūristi. Viens no viņiem ievainots.

2013. gada 15. aprīlī, pulksten 6:30 pēc vietējā laika, zilonis uzbruka automašīnai, kura atradās uz ceļa parka teritorijā. Lai sniegtu palīdzību ievainotajam šoferim, uz incidenta vietu nekavējoties devās mediķu helikopters.

Kā ziņo Krīgera Nacionālā parka vadība, pēc incidenta pie stūres esošais vīrietis nogādāts slimnīcā.

Kā atzinis parka pārstāvis Viljams Mabasa, nav skaidrs, kādēļ zilonis kļuvis agresīvs. Viņš ieteicis parka apmeklētājiem netuvoties ziloņiem, kas nonākuši ceļu tuvumā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 26.06.2025 Vasarīga atpūta Liepājā kopā ar ģimeni Liepājas reģiona TIB
Liepāja vasarā piedāvā sauli, svaigu jūras gaisu un daudzveidīgas atpūtas iespējām visai ģimenei. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.82518005sec.