Baltijas valstu Vācu Dziesmu svētki Liepājā 25. maijā

2013. gada 25. maijā Liepājā notiks 19. Baltijas valstu Vācu Dziesmu svētki, kuros gaidīsim ciemiņus no Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Dziesmu svētku  organizēšana un festivāla saimnieku gods šogad uzticēts Liepājai, Latvijai, kā arī Liepājas Vācu kultūras centram.

Dziesmu svētku  sākums paredzēts jau no pulksten 11.00, kad viesi, interesenti,  kā arī paši liepājnieki laipni aicināti doties Kūrmājas prospekta pastaigā, kuras garumā būs iespēja klausīties gan  Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas skolas un Liepājas Bērnu un Jaunatnes centra pūtēju orķestri mākslinieciskā vadītāja Valerija Šestilovska vadībā, sadziedāties  ar S.Pētersones izauklēto  folkloras ansambli "Ķocis", vērot L.Dudares  un Dz. Šusta ģitāras spēli, kā arī baudīt I. Meķa melodijas saksafona izpildījumā. Viesiem būs iespēja  ieklausīties Liepājas Universitātes studentu un 5. vsk. jauniešu  stāstījumos un uzzināt jaunus un nedaudz intriģējošus faktus par Liepājas himnas tēliem, Liepāju un  liepājniekiem. Klātesošo labsajūtai būs sagatavoti pārsteigumi no Liepājas pilsētas Domes un pašmāju saimniecēm. Viesus priecēs arī Rucavas kapella Intas Jaunciemas vadībā.

Savukārt, ulksten 12.30 no pieminekļa pakājes, bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem,  svētku gājiens mūziķu pavadījumā virzīsies pa Kūrmājas prospektu līdz Latviešu biedrības namam Rožu laukumā, kur sāksies Baltijas valstu vācu biedrības dziesmu svētku sadziedāšanās koncerts.

Vācu kultūras centrs ar patiesu cieņu pateicas visiem, kas atbalsta un atbalstīs  šo pasākuma norisi mūsu pilsētā! Paldies Vācijas Iekšlietu Ministrijai, Vācijas vēstniecībai Latvijā, Liepājas pilsētas Domei, Liepājas kultūras pārvaldei, Liepājas Latviešu biedrības namam, Liepājas Universitātei, Liepājas 5.vidusskolai, portālam "ReKurZeme", laikrakstam "Kurzemes Vārds", Liepājas televīzijai "Dzintare", Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolai, deju kolektīvam "Rucavietis", zvanu korim "Campanella", Rucavas kapellai, kā arī biedrībai "Cerību krāsa".

Interesenti, dziesmas mīļotāji un dalībnieki – nāciet, gaidīsim viesus kopā!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 21.06.2025 Svini vasaras saulgriežus latviskā garā Bauskas TIC
Izvēlies sev tīkamāko pasākumu, lai godinātu gada spēcīgāko nakti! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.06.2025 - 23.06.2025 Līgo laika lustes Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu. | Skatīt vairāk
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.81089997sec.