Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina doties vasaras velobraucienos

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) kopā ar apvienību Diggers.lv un Liepājas velobraukšanas entuziastiem šovasar organizē piecus vienas dienas velobraucienus, kas sagādās kustēšanās prieku un Liepājas apkārtnes iepazīšanas prieku zinošu stāstnieku vadībā.

Šovasar plānots doties piecos velobraucienos:

28.07.2013. "Kino padomju Liepājā". Pulcēšanās pulksten 11:30 pie LRTIB; starts plkst.12:00. Maršrutā būs iespēja apskatīt vietas, kurās uz lielāka vai mazāka ekrāna padomju laikā rādīts kino. Kopējais maršruta garums 30km.    

04.08.2013. "Dzintara taka". Pulcēšanās plkst.10:30 pie LRTIB; starts pulksten 11:00. Maršruts Liepāja-Šķēde-Saraiķi-Ziemupe-Liepāja ietver dažādus kultūrvēsturiskus un arī dabas objektus. Kopējais maršruta garums 70 kilometri.

17.08.2013. "Kuršu-Vikingu taka". Pulcēšanās pulksten 10:30 pie LRTIB; starts pulksten 11:00. Maršruts Liepāja-Grobiņa-Liepāja vedīs pa bijušā mazbānīša pēdām, uz vikingu laiku vietām un pieminekļiem, kā arī Kuršu vikingu apmetni, Grobiņas veikparku un Jura staļļiem. Kopējais maršruta garums 36 kilometri.

18.08.2013. "Cimdiņš". Pulcēšanās pulksten 10:30 pie LRTIB; starts pulksten 11:00. Maršrutā Liepāja-Cimdenieki--Liepāja apskatīsim MIG lidmašīnas lidostas teritorijā, kā arī tipisku Padomju zenītraķešu bāzi un citus interesantus objektus. Kopējais maršruta garums 25kilometri.

08.09.2013. "Priedes un dzelzsbetons". Pulcēšanās pulksten 10:30 pie LRTIB; starts pulksten 11:00. Maršrutā Liepāja-Bernāti-Liepāja būs iespēja izstaigāt un apskatīt leģendām apvītos Dienvidu fortus, krasta aizsardzības bateriju nr.27 (tā saukto Kaļiņina kolhozu), izbraukt pa Bernātu dabas parka takām. Kopējais maršruta garums 40 kilometri.

Dalībnieku pieteikšanās Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, vai pa tālruni 63480808 vai 29402111, vai e-pastu [email protected].

Ar vērtīgām balvām velobrauciena dalībniekus atbalstīs Blue Shock Bike, Velodelta, Birojiņš, Kuršu Vikingu apmetne Grobiņā, Lauma Lingerie un  Minigolfa klubs "Līva".

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.06.2025 - 13.06.2025 "MÓRA" – Vietējās Garšas Iedvesmas Oāze Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj garšu ceļojumu, kas sakņojas Latgalē un tiecas uz zvaigznēm! Šeit katrs ēdiens ir stāsts, kas dzimis no tradīcijas, mīlestības pret vietējo. | Skatīt vairāk
Latvija
"Muzeju nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 15.06.2025 Daba. Skaņa. Es. – īpaša vasaras diena Jaunmoku pils
Mūzika, meditācija un vasaras noskaņa 15. jūnijā pl. 12.00 Jaunmoku pils aicina uz īpašu dienu, kurā savijas daba, gongu meditācija un Kārļa | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.39324903sec.