Sarkano laukumu pieprasa atbrīvot no milzu Louis Vuitton čemodāna

Iedzīvotāju sūdzību dēļ Francijas luksusa zīmolam Louis Vuitton Maskavas Sarkano laukumu jāatbrīvo no paviljona gigantiska čemodāna veidolā, kas tur uzstādīts izstādes rīkošanas nolūkos.

Milzīgā, brūnā ceļasoma, kuru rotā labi pazīstamais Louis Vuitton zīmola raksts, Sarkanajā laukumā, iepretim 19. gadsimtā celtajam tirdzniecības centram "GUM", tika uzstādīta 2013. gada novembra vidū. Jau drīz vien Krievijas Komunistiskās partijas pārstāvji izrādīja bažas par čemodāna atrašanos Ļeņina kapa tiešā tuvumā, savukārt tūristi un vietējie iedzīvotāji sūdzējās, ka Louis Vuitton reklāma aizsedz skatu uz vēsturiskajiem objektiem Sarkanajā laukumā.

Kā atzinuši tirdzniecības centra pārstāvji, viņi aicinājuši Louis Vuitton novākt uzstādīto paviljonu. Tāpat avots no Kremļa atklājis Krievijas ziņu aģentūrām, ka milzīgās būves uzstādīšana "nav bijusi saskaņota ar prezidenta administrāciju".

"Ņemot vērā sabiedrības nostāju, kā arī faktu, ka paviljona izmērs pārsniedz pieļaujamos parametrus, mēs lūdzām Louis Vuitton to nekavējoties demontēt," minēts "GUM" mājaslapā.

Divstāvīgais paviljons sākotnēji tika uzsliets, lai tajā rīkotu izstādi, kuras tematika saistīta ar slaveniem ceļotājiem, kuri reiz izmantojuši Louis Vuitton zīmola bagāžas somas. Tomēr atsevišķi mediji drīz vien saskatīja, ka čemodānu patiesībā varētu nodēvēt par mūsdienu Krievijas simbolu, kur, pateicoties korupcijai, iespējams itin viss – pat gigantiskas reklāmas uzstādīšana simboliskā laukumā bez pašu maskaviešu ziņas.

Maskavas dome ziņu aģentūrai Interfax ziņojusi, ka organizatori gatavojas demontēt instalāciju un to jau nodēvējuši par "kļūdu".

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.05.2025 - 09.05.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Viesu māja “Grāvīši” TAKA
Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”, Augšdaugavas novadā. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu | Skatīt vairāk
“Labvēlīgais Tips” Strenčos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
17. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas 28. Gaujas plostnieku svētkus ieskandinās grupa LABVĒLĪGAIS TIPS. | Skatīt vairāk
no 10 EUR
Muzikālais Bingo ar vērtīgām balvām! Baltic Beach Hotel & SPA
Aicinām 02.05. un 23.05. jau par tradīciju kļuvušo muzikālo bingo Jūrmalā! Aktivitāte ir piemērota visām vecuma grupām un kompānijām! Sauc BINGO | Skatīt vairāk
no 20 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.69035006sec.