airBaltic sāk lidojumus no Rīgas uz Aberdīnu

2014. gada 30. martā Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Aberdīnu Apvienotajā Karalistē. Jaunais airBaltic maršruts nodrošinās ērtu ceļošanu starp divām pilsētām, kā arī tālāk uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.

Lidojumi (no Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā)

Lidojumu skaits

Uzsākšanas datums

Cena* pamata klasē

Cena* biznesa klasē

Aberdīna (Apvienotā Karaliste)

4 lidojumi nedēļā

2014.gada 30.marts

55 EUR

429 EUR

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Aberdīnu četras reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās un svētdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737 lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni divas stundas un četrdesmit minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no EUR 55, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Īsi par airBaltic:

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: piecas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300 un divpadsmit Bombardier Q400 NextGen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas. airBaltic ir Gada aviokompānija 2009/2010 (Zelta balva) – šo balvu piešķir Eiropas Reģionālo aviokompāniju asociācija (ERA). airBaltic ir Air Transport World 2010.gada Fēniksa balvas (Phoenix Award) ieguvējs – starptautiska atzinība par izcilību uzņēmējdarbības restrukturizēšanā. airBaltic saņēma īpašu tendenču noteicēja (Pacesetter Award 2010) balvu vispasaules zemo cenu aviokompāniju apbalvojumā The Budgies World Low Cost Airline Awards par sasniegumiem hibrīdas aviokompānijas statusā. 2012. gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kalkūnes muižas pils TAKA
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 20.05.2025 Kalabrija - pēdējā brīža piedāvājums Estravel Latvia
Kalabrija, Lamezia Terme, Itālija - 25.05., 01.06., 21.09. un 28.09.2025. // 7 naktis // Akcijas vietu skaits ierobežots, līdz 19.05. | Skatīt vairāk
no 343 EUR
Īsās brīvdienas Gēteborgā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 2 naktis viesnīcā, brokastis, ieejas biļete World of Volvo muzejā | Skatīt vairāk
no 256 EUR
Pavasara garšas baudījums pie mums! Grand Palace Hotel
Pavasara garšas baudījums pie mums Seasons restorānā! Rezervācijas: Tālrunis: +371 6704 4000 | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


AL SVETS
,


Turkish Airlines
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.66472101sec.