Noskaidros Latvijas ātrāko sulu dzērēju

Lai arī svaigi spiestas sulas ir lielisks enerģijas, vitamīnu un minerālvielu avots, Latvijā viens iedzīvotājs vidēji gadā patērē tikai 9,7 litrus sulas. Sestdien, 12. aprīlī, LIDO Atpūtas centrā (Krasta ielā 76) notiks pirmais sulu dzeršanas čempionāts Latvijā, sacensību laikā tiks noskaidroti Latvijas ātrākie sulu dzērēji individuālajā un ģimeņu disciplīnā. Tāpat ikviens varēs izpildīt testu un noskaidrot, tieši kura sula viņa organismam ir vispiemērotākā.

LIDO sulīgais čempionāts tiek organizētas aprīlī, kas Latvijā jau izsenis tiek uzskatīts par sulu mēnesi – laiku, kad mostas daba un maltītes iespējams bagātināt ar veselīgajām bērzu un kļavu sulām. Tomēr uztura speciālisti aicina atcerēties un iekļaut svaigi spiestās sulas ikdienas ēdienkartē arī citos mēnešos, jo tās satur 95% cilvēka organismam nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu.

LIDO sulīgais čempionāts notiks 12. aprīlī no plulksten 14.00 līdz 16.00. Ikviens interesents ir aicināts pārbaudīt savu meistarību un veiklību ne tikai svaigi spiesto sulu dzeršanā, bet arī to pagatavošanā. Latvijas ātrākie sulu dzērēji saņems vērtīgas balvas – Stollar sulu spiedes un LIDO dāvanu kartes. Dalību sacensībām ikviens var pieteikt līdz 11. aprīlim LIDO Draugiem.lv lapā – www.draugiem.lv/lido.

Tāpat pasākumā, aizpildot īpašu testu, cilvēki varēs noskaidrot, no kādiem augļiem, ogām un dārzeņiem pagatavotas sulas ir vispiemērotākās tieši viņam, kā arī degustēt dažādus veselīgus dzērienus no plašā LIDO piedāvājuma. 

Vairāk informācijas par LIDO sulīgo čempionātu: www.draugiem.lv/lido/pages/44442

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izstāde Naukšēnu Cilvēkmuzejā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 11.aprīļa līdz 24.maijam Naukšēnu Cilvēkmuzejā izstāde “Porcelāns un fajanss no Martas Alberingas kolekcijas” (no Valmieras muzeja krājuma). | Skatīt vairāk
Kipra (Larnaka un Pafa) Itaka Latvia
Pieejami ceļojumi līdz oktobra beigām! Kipras vizītkarte - saules apspīdētās un smilšu pludmales,senās pilsētas, viduslaiku pilis, arheoloģiskās | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Omāna,cena no 959 eur !!! Itaka Latvia
Omānas Sultonāts, kas pazīstams kā Arābijas pērle. | Skatīt vairāk
no 959 EUR
Viesu māja "Rozes" TAKA
Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15692306sec.