Gaujas tramvajs atklāj sezonu

Šosestdien, 3.maijā, Valmierā jau trešo sezonu pēc kārtas kursēšanu pa Gauju atsāks pirmais Gaujas tramvajs Latvijā. Tāpat kā pagājušajā gadā tramvajs aties no pilsētas laivu piestātnes, un tā maršruts būs no Kazu krācēm līdz pat Dzelzs tiltam. Tramvajs kursēs noteiktos publiskajos laikos, tāpat arī būs iespējams pieteikt grupu braucienus atsevišķos laikos.

Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka iespēju izbraukt ar Gaujas tramvaju labprāt izmanto dažādas ekskursantu, darba kolektīvu un skolēnu grupas. Nedēļas nogalēs tramvaju īpaši iecienījuši kāzinieki un jubilāri, atzīmējot savus svētkus.

Gaujas tramvajs ir lieliska iespēja ikvienam valmierietim un pilsētas viesim, lai iepazītu Valmieru no cita skatu punkta. Brauciens notiek profesionāla gida-kapteiņa vadībā, kurš vienlaicīgi gan vada tramvaju, gan arī iepazīstina braucējus ar dažādiem interesantiem stāstiem par Valmieru.

Tramvajs var uzņemt 22 pieaugušus pasažierus, kopā ar bērniem pasažieru skaits var būt līdz 30.

Informācija par kursēšanas grafikiem un cenām pieejama Aktīvā tūrisma centra "Eži" mājaslapā – www.ezi.lv. Aktualitātes arī tramvaja sociālajos tīklos:

Facebook - Gaujas Tramvajs Valmiera

Twitter: @Gaujastramvajs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 13.06.2025 Mūzikas un auto enerģijas festivāls Balvu TIC
21.jūnijā Balvu novada Lazdukalna lidlaukā notiks Mūzikas un auto enerģijas festivāls "Automuzons". | Skatīt vairāk
Latvija
"Muzeju nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas | Skatīt vairāk
Rundāles pils dārza svētki "Deja dārzā" Bauskas TIC
Visas dienas garumā svētku programmas centrā būs deja – no viduslaikiem līdz mūsdienām, īpaši izceļot dejas, kas bija populāras 18. gadsimtā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 13.06.2025 Iedvesmojies laivošanas maršrutiem Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe, arī atsevišķi Iecavas, Īslīces un Misas upes posmi | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.39389396sec.