Atvērts Lielbritānijā mazākais kafijas veikaliņš – sarkanajā telefona būdiņā

Britu tradicionālajā sarkanajā telefona būdiņā atvērts viens no Anglijā mazākajiem kafijas veikaliņiem. Kafijas veikaliņš Jake Coffee Box savas durvis atvēris šo pirmdien aizņemtā Birmingemas finanšu rajonā, dodot iespēju steigā esošajiem rajona darbiniekiem iegādāties kafiju pa ceļam uz darbu.

Bijušais slimnīcas darbinieks Holliera kungs ir pirmais, kas izīrē šo kafijas namiņu biznesam: "Ikviens uz mani skatās kā uz traku, bet es saņemu labas atsauksmes. Cilvēki, kas dodas garām, saka man, ka tā ir absolūti ģeniāla ideja." Kafijas veikaliņā ir tik daudz vietas, lai izvietotu kafijas automātu, krūzes, kafijas piedevas, pienu, ūdens kannas un dažas zināmākās uzkodas. 23 gadus vecais kafijas veikaliņa īpašnieks piemetina, ka "vienmēr bija vēlējies kaut ko savu un saprata, ka jāsāk ar mazumiņu – tā arī radās ideja par kafijas veikaliņu."

Šobrīd Lielbritānijā aktīvi ikdienā tiek atgrieztas tai tik raksturīgās sarkanās telefona būdiņas, ienesot tajās jaunas vēsmas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.04.2025 - 26.04.2025 Stādu tirgus, un pavasara sēņu simpozijs  Salaspils novada TIC
Latvijas Nacionālā botāniskā dārza pirmais tradicionālais stādu tirgus kopā ar Latvijas Mikologu biedrības rīkoto Pavasara sēņu simpoziju. | Skatīt vairāk
8 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.04.2025 - 24.04.2025 Skaistuma un veselības tūre uz Narvu Nikos Travel
Unikāla autortūre tiem, kuri vēlas notievēt, uzlabot veselību, atbrīvoties no stresa un uzzināt, kā vingrot mājās un saglabāt iegūtos rezultātus- | Skatīt vairāk
787 EUR
Viesu māja "Manturi" TAKA
Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā. | Skatīt vairāk
Kipra - atpūtas sezona sākusies Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 528 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.79023099sec.