Izbaudi džezu «Dikļu pilī»

2015. gada 17.oktobrī uz neaizmirstamu koncertu Dikļu pilī aicina Daumanta Kalniņa Džeza kvintets, kas kopā pulcējis jaunus un radošus, raksturā dažādus, bet muzikālajā gaumē saskanīgus mūziķus.

Pārkāpjot žanriskās robežas un turpinot meklēt un pilnveidot savu unikālo skanējumu, kvintets par pamatvērtību uzstāda oriģinalitāti. Tieši tādēļ šajā koncertprogrammā uzsvars tiks likts uz oriģinālkompozīcijām, vairs ne tikai Daumanta Kalniņa, bet arī pārējo mūziķu radītām, kas klausītājiem piedāvās izbaudīt līdz šim neizskanējušu skaņu apvāršņus, par nemainīgu vērtību saglabājot improvizāciju.

Dikļu pils tagadējā ēka tika uzcelta 1896. gadā, kad tā piederēja baronam Paulam fon Volfam, izveidojot izteiksmīgu neobaroka celtni. Dikļu pils ansamblī ir arī klēts, kas ir pat vecāka par pašu pili - celta 18. gadsimta beigās vēlīnā klasicisma formās ar Vidzemes klētīm neraksturīgu majestātisku portiku.

Dikļu pili jo pievilcīgāku dara 20 ha liels parks. Pie pils atrodas dīķis, kuru savulaik, pēc nostāstiem spriežot, esot ozolkoka grīda. Aiz dīķa sākas Mazbriedes upe, kur gravās ierīkots ainavu parks jeb Mežaparks. Tajā citstarp aug apmēram 20 eksotisku koku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 14.06.2025 TOP 10 skaistākās pieturvietas Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Plāno laulību ceremoniju, meklē oriģinālas aktivitātes viesiem vai ideālu vietu kāzu fotosesijai - ieskaties! | Skatīt vairāk
Latvija
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.22797799sec.