10 nedraudzīgākās pilsētas – ceļotāju viedoklis

Desmitajā vietā  - šikā pilsēta Kannas. Francijas ostas pilsēta atrodas Côte d’Azur un ir pazīstama kā slavenā filmu festivāla norises vieta.

Pamats sliktajam vērtējumam? Pilsēta ir pārmērīgi dārga, pilna ar ļoti bagātiem, tieviem un iedomīgiem cilvēkiem. Žurnāla lasītājiem nepatīk pārmēra spožums.

 Devītā vieta piešķirta Džakartai. Indonēzijas galvaspilsēta žurnāla lasītājiem šķiet netīra un pārpildīta. Galvenais iemesls devītās vietas piešķiršanai ir no oktobra līdz maijam ilgstošā lietus.

Tiem, kas interesējas par kultūru, šai pilsētai tomēr ir ko piedāvāt: Džakartas vēstures muzejs un Wayang leļļu teātris ir iecienīti galamērķi.

2014. gadā Maskava tika atzīta par trešo nedraudzīgāko pilsētu, tādēļ astotā vieta šogad jāuzskata par iepriecinošu pozīciju. Sarkanais laukums un Kremlis lasītājiem šķiet pārāk impozanti.

Neraugoties uz iespaidīgajām piramīdām, Ēģiptes muzeju eksponātiem un aizraujošo vēsturi, transportlīdzekļu skaita pieaugums un pilsētas netīrība Kairu ierindo septītajā vietā nedraudzīgāko pilsētu sarakstā.

Sestajā vietā ierindota Ņūdeli. Indijas galvaspilsēta esot pārāk bīstama, gaiss pārāk slikts un vasara pārāk karsta. Sarkano nocietinājumu Protams, šo kaitējumu mazina iespaidīgie apskates objekti.

Nairobi Kenijā saņem piekto vietu. Pārklāta ar smogu, bīstama, pārpildīta. Ja kāds vēlas no pilsētas trauksmes atpūsties, jādodas uz safari Nairobi Nacionālajā parkā.

Kriminalitāte un valdošā vardarbība Gvatemalu ierindo ceturtajā tūristiem nepiemērotāko vietu sarakstā. Apmeklētāji, kuri interesējas par maiju vēsturi, tomēr šeit ierodas. Pilsētas nomalē atrodas ap 100 apskates objektu.

Trešajā vietā ierindota Ķīnas trešā lielākā pilsēta Guandžou. Balsojušie lasītāji sūdzas, ka pilsēta ir rūpniecības centrs. Tomēr šeit vērts apmeklēt Sešu banjankoku tempļa pagodu.

Otrā vieta ir Kasablankai Marokā. Marokas lielākā mošeja - Hasana II mošeja - noteikti esot nozīmīgs kultūras objekts, taču grūti to baudīt, jo trīs kvartālus tālāk atkal valda nabadzība.

Par pasaulē nedraudzīgāko pilsētu atzīta Karakasa. Lai arī Karakasa ir Venecuēlas kultūras un uzņēmējdarbības centrs, uzticēšanas šeit ir svešvārds –  šeit pat saldumi veikalā jānovieto slēdzamā plauktā, citādi tos nozog. Kriminalitāte ir ikdiena. Dzīves līmenis ir ļoti zems. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.03.2025 - 28.04.2025 Marijas Naumovas akustiskais koncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
27. aprīlī 16.00 Restorānā AKUSTIKA ielūdzam uz Marijas Naumovas akustisko solo koncertu “Franču Saulrietā”! | Skatīt vairāk
no 30 EUR
Atpūtas vieta “Višķezers” TAKA
Atpūtas vieta “Višķezers” atrodas bijušajā pilskalnā, kura pakājē ir Višķu ezers ar saviem paugurainajiem krastiem. | Skatīt vairāk
Sensorium  Neredzamā Pasaule
An individual excursion for you two. The secret of a date is simple - darkness. Listening, trusting, trusting each other and the darkness. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.04.2025 - 27.04.2025 Intara Rešetina koncertuzvedums Rūjienā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
26.aprīlī 16.00 Rūjienas Kultūras centrā Intara Rešetina koncertuzvedums “Mazliet par mīlestību” – dzeja, dziesmas, gaumīgs humors, cilvēcība | Skatīt vairāk
7 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.64408016sec.