Aktīvā atpūta ziemā – aizraujoši, bet tomēr arī bīstami

Iestājoties aukstākam laikam un termometra stabiņam noslīdot zem nulles, mums paveras ļoti plašas iespējas, kā veselīgi pavadīt laiku ārpus telpām kopā ar ģimeni un draugiem. Neskatoties uz to, nevienam nav noslēpums, ka aktīvās atpūtas laikā ziemā var notikt kas neparedzams un negaidīts. Pat profesionāli sportisti dažkārt gūst vieglākas vai smagākas traumas. Statistika liecina, ka dažādu smaguma pakāpju traumas kalnu kūrortos nav retums. Smadzeņu satricinājums, lauzti kauli, traumēta mugura – šādos gadījumos ir būtiska katra minūte, lai kvalitatīva medicīniskā palīdzība tiktu sniegta pēc iespējas ātrāk. Arī pats ārstēšanās un rehabilitācijas process var aizņemt ilgu laiku un prasīt lielus finansiālus ieguldījumus.

Ar ceļojumu apdrošināšanas polisi kabatā – droša atpūta!

Apdrošināšanas polise ļaus Jums pasargāt sevi ne vien no neparedzētiem medicīnas izdevumiem, bet arī no neskaidru formalitāšu kārtošanas. Bet ... polises mēdz būt dažādas – atšķiras ne vien iekļautie apdrošinātie riski, bet arī noteikumi un serviss neparedzētās situācijās. Atcerieties, ka polises iegāde vienmēr izmaksās lētāk nekā specializētā medicīniskā transporta un slimnīcas rēķinu apmaksa. Tā, piemēram, lai novestu cietušo no kalna un nogādātu medicīnas iestādē pirmās neatliekamās medicīniskā palīdzības sniegšanai, var būt nepieciešams izmantot helikoptera pakalpojumus. Izmaksas par šo, atkarībā no valsts un attāluma līdz medicīnas iestādei un citiem ietekmējošiem faktoriem, var svārstīties ap EUR 3 000 – 10 000 vai pat vairāk. Nonākot slimnīcā, atkarībā no traumas smaguma, rēķina summa būs no EUR 1 000 līdz pat EUR 50 000.

Vēl kāds būtisks risks, par kuru der atcerēties, ir civiltiesiskā atbildība. Ja uz kalna nejauši gadās saskrieties ar citu ziemas prieku baudītāju un netīši nodarīt kaitējumu viņa veselībai vai, relaksējoties viesnīcā, nodarīt postījumus viesnīcas īpašumam (aizmiegot vannā, nejauši tika nopludināti apakšējā numuriņa griesti), zaudējumi var sasniegt pat EUR 20 000 un vairāk.

Ceļojumu apdrošināšanas polises ir dārgas – mīts vai patiesība

Baltijas Apdrošināšanas Nams piedāvā plašu apdrošināto risku segumu – 33 riski – par zemāko cenu tirgū, sākot no EUR 0,57 dienā, minimālā polises prēmija − sākot no EUR 1,14. Piemēram, braucienam uz Eiropas kalnu kūrortu, iekļaujot ceļojumu apdrošināšanas polisē atrunu par nodarbošanos ar ziemas sporta veidiem, sava sporta inventāra apdrošināšanu un civiltiesisko apdrošināšanu, polises cena vidēji būs EUR 8.00 dienā.

Lai ziemas aktīvā atpūta būtu vēl drošāka

Lai ziemas prieku baudīšana sagādātu tikai pozitīvas emocijas un labas atmiņas, der atcerēties dažus pamata drošības nosacījumus:

• Nekad nelietojiet alkoholu ziemas prieku baudīšanas laikā. Apdrošinātājam ir tiesības atteikt apdrošināšanas atlīdzības izmaksu, ja apdrošināšanas gadījums iestāsies personai esot alkohola reibumā.

• Vienmēr ievērojiet trases lietošanas drošības noteikumus un neaizmirstiet par drošības ķiverēm gan sev, gan saviem bērniem. Drošības ķivere pasargās no smagām galvas traumām kritiena gadījumā.

• Ja ziemas priekus izbaudāt kopā ar bērniem, neatstājiet tos bez uzraudzības un pārliecinieties par to drošību.

• Centieties kritiski novērtēt savas spējas un sagatavotības līmeni, pirms dodaties iekarot paaugstinātas grūtības pakāpes nobraucienu trases.

• Nereti negadījumi notiek arī pārbraucienu laikā no vienas trases uz citu. Esiet uzmanīgi arī ārpus trases!

Priekšrocības, ko sniedz Baltijas Apdrošināšanas Nams ceļojumu apdrošināšanas polise:

• Nodrošināta informatīvā palīdzība visā pasaulē 24/7;

• Nav paša riska medicīniskiem izdevumiem;

• Iestājoties medicīniska rakstura gadījumam, klientam nav jātērē sava nauda;

• Sedz medicīniskos izdevumus pēc atgriešanas Latvijā ceļojuma laikā notikuša nelaimes gadījuma seku likvidēšanai, u.c.

Ceļojumu apdrošināšanas polisi ar atlaidi varat iegādāties internetā www.ban.lv/privatpersonam/celojumu-apdrosinasana vai Baltijas Apdrošināšanas Nama klientu apkalpošanas centros Rīgā, Liepājā, Kuldīgā, Ogrē, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Cēsīs un Valkā, kā arī labākajās tūrisma firmās visā Latvijā!

Seko mūsu jaunumiem www.facebook.com/baltijasapdrošināšanas nams

Vairāk par Baltijas Apdrošināšanas Namu var uzzināt www.ban.lv

Informatīvais tālrunis: +371 67 080 408

Ceļojiet droši kopā ar Baltijas Apdrošināšanas Nams!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.01.2023 - 01.02.2023 MĀTES PIENS Splendid Palace
Noskaties pirmais - kinoteātrī "Splendid Palace" filma jau no 1. februāra! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.01.2023 - 31.01.2023 Ekskursija pa simtgadīgo kinoteātri Splendid Palace
Jau šogad kinoteātrim "Splendid Palace" apritēs 100 gadi - dodies to izpētīt vēl sīkāk! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.01.2023 - 29.01.2023 Ko darīt ziemā Bauskā  Bauskas TIC
Ekskursijas ar kvadraciklu pa Zvirgzdes kāpu, skijorings aiz zirga, mini zoo apmeklējums un vēl citas idejas brīvdienām Bauskas novadā | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.01.2023 - 31.01.2023 Ko īstenot Smiltenes novadā 2023 gadā? Smiltenes TIC
Vai esi izveidojis savu vēlmju sarakstu, ko plāno īstenot šogad? Esam sagatavojuši piedāvājumu ar 8 idejām, kuras vari īstenot 2023. gadā Smiltenes | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.31024098sec.