Izstaigā takas Saulgriežu labirintā, kas veidots no eglēm!

Ziemassvētki un gada nogale ir gaišo pārdomu laiks. Laiks, kad izstaigājam prāta taciņas, celiņu celiņus, labirintu labirintus. Secinām, ka dzīve ir ceļš ar izvēlēm starp dažādiem pagriezieniem, ar strupceļiem un atkal jauniem meklējumiem. Ceļš uz mērķi, sākumā vēl nezināmu. Saulgriežu pārdomu labirintu šogad Valmierā no 2015. gada 18. – 28. decembrim būs iespējams izdzīvot arī praktiski.

Mežs ir ienācis pilsētā, padarot mūsu mīļo Valmieru zaļāku un iepriecinot ikvienu valmierieti. Laukumā pie Kultūras centra no 2015. gada 18. līdz 28. decembrim ikviens varēs izstaigāt ainavu dizaineres Vinetas Radziņas veidoto eglīšu labirintu. Viņa ir arī viena no Dzirnavu ezeriņa labirinta idejas autoriem.

Zaļā labirinta veidošanai akciju sabiedrība "Latvijas Valsts meži" ir sarūpējusi vairāk nekā 350 eglītes. Labirints būs veidots latviskā garā – latvju zīmes formā. Staigājot labirintu, ikvienam būs iespēja izpētīt eglīšu daudzveidību – labirinta veidošanā izmantotas dažādas eglīšu šķirnes. Pēc Valmierā pavadītā laika visas eglītes atgriezīsies atpakaļ Strenču kokaudzētavā, no kurienes tās tiks realizētas saskaņā ar savu sākotnējo mērķi – pārdotas vai stādītas kādā no atjaunojamajiem mežiem. Tādēļ priecāsimies par eglītēm pilsētas centrā un arī saudzēsim tās!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Apceļo pilis un muižas - ĀRDAVAS MUIŽA Preiļu novada TIC
Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos. Šoreiz Preiļu novadu akcijā | Skatīt vairāk
Latvija
Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas" Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un | Skatīt vairāk
DĀRZA SVĒTKI | Sēd uz sliekšņa pasaciņa Tukuma TIC
Kalnmuižas pils dārzā arī šovasar uzplauks dārza svētku burvība – vakars, kurā savijas mūzika, dzeja un gardas maltītes. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 12.07.2025 Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.84856796sec.