Nodarbība bērniem ar vecākiem «Svētdiena kopā ar Čipu un Capu»

2016. gada 31. janvārī Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā norisināsies nodarbība bērniem "Svētdiena kopā ar Čipu un Capu"

Ģimenes ar 5-8 gadu veciem bērniem aicinātas kopā ar Latvijas Nacionālā vēstures muzeja rotaļu suņiem Čipu un Capu no grāmatiņas "Iepazīsties ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju! Ceļvedis Latvijas vēsturē no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām" muzejpedagoga vadībā doties ceļojumā laikā. Nodarbības sākums plkst. 12.00, norises vieta – Brīvības bulvārī 32, Rīgā.

Bērni atraktīvā veidā varēs apskatīt muzeja pamatekspozīciju, aptverot Latvijas vēsturi no senvēstures (pirms 13 000 gadu) līdz pat valsts neatkarības atjaunošanai (pirms 25 gadiem).

Kā cilvēki dzīvoja senatnē, ko prata darīt, kā ģērbās, kā rotājās, kādas mājvietas būvēja, kā gadsimtu gaitā mainījās viņu dzīvesveids – to mazajiem saprotamā valodā izstāstīs muzejpedagoģe Ilze Miķelsone, stāstījumu papildinot ar dažādu priekšmetu demonstrēšanu. Interesentiem būs iespēja, izmantojot jauniegūtās zināšanas, pildīt uzdevumu lapu.

Nodarbības saturs saistīts ar nesen klajā laisto grāmatiņu "Iepazīsties ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju! Ceļvedis Latvijas vēsturē no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām". Tā iegādājama turpat muzeja veikalā 2. stāvā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 05.07.2025 Bauska Country Festivāls atdzimst! Bauskas TIC
Pēc vairāku gadu pārtraukuma Bauskā atgriežas “Kantrī mūzikas festivāls”, kas norisināsies 5. un 6. jūlijā Pilskalna estrādē. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 03.07.2025 Viļaka–brīvdienu galamērķis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Viļaka (senatnē – Marienhauzena) - viena no vissenākajām latgaļu cilts apdzīvotajām vietām,īpaša senatnes aura šajā Ziemeļlatgales pilsētā | Skatīt vairāk
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.86327887sec.