Indijā atvērts pirmais zemūdens restorāns (video)

Ja jūs fascinē un aizrauj ūdens pasaule, jums noteikti patiks izbaudīt maltīti, kas pasniegta ūdens ieskautā restorānā.

2016. gada 2.februārī Indijā, Amdāvādā, ko dēvē arī par Ahmadābādu (Ahmedabad) atvērts pirmais zemūdens restorāns ar nosaukumu "The Real Poseidon", kas tā atvēršanas dienā bijis pilnībā rezervēts un visas tajā pieejamās 150 sēdvietas bijušas pārpildītas ar interesentiem. Viesi patiešām var vērot zivis un ūdens iemītniekus, kas pietuvojušies stiklotajām restorāna sienām.

Ideja par šādu restorānu vietējam Indijas uzņēmējam radusies 2004. gadā un, līdz kā tikai izprasta tā izveide, viņš ar savu komandu sācis darboties pie sava plāna attīstības. Restorānu apskauj 150.000 litru ūdens un apkārt tam mutuļo 4000 tūkstoši dažādu zivju un jūras iemītnieku sugas.

Lai arī restorāna tēls rada iespaidu par bagātīgo jūras ēdienu piedāvājumu klāstu, tajā nepasniedz zivis. Restorāns piemērots veģetāriešiem un specializējies Taizemes, Bangladešas un tradicionālajā Indijas virtuvē.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.79961801sec.