Autors: Santa Bivbāne Avots: BalticTravelnews.com/lonelyplanet.com
Skeitborda fani var kļūt vai zaļi no skaudības. Vairāk kā četras dienas šī gada janvārī akvaparkā "Aquaventure Waterpark Atlantis" mākslīgajā Palmu salā Dubaijā trīs Red Bull skeitbordistiem bija iespēja izbaudīt galvu reibinošu braucienu lejā pa nosusinātām ūdens atrakcijām.
Pārgalvīgie skeiteri traucās lejā pa ūdens atrakcijām paredzētajām caurulēm milzu ātrumā, nezaudējot savu profesionalitāti un saglabājot līdzsvaru. Atrakciju caurulēm ir vairāki garumi un garākās sniedzas pat vairāk kā 150 metrus garā piedzīvojumā.
Reklāma
Astoņpadsmit gadus jaunais Alekss Sorgente (Alex Sorgente) atzīst, ka šī ir trakākā un piedzīvojumiem bagātākā pieredze viņa skeitbordista līdzšinējā pieredzē.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.
Nesteidzīgas pastaigas gar jūru, kalnu pārgājieni ar elpu aizraujošiem skatiem un saulrieti, kas paliek atmiņā – Melnkalne ir ideāla vieta atpūtai! | Skatīt vairāk
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk