«airBaltic» 2024. gada vasaras sezonu papildina vēl ar diviem maršrutiem – kopumā 13 jauni galamērķi

Latvijas lidsabiedrība airBaltic publiskojusi papildinājumus lidojumu sarakstam gaidāmajai 2024. gada vasaras sezonai. Pievienojot divus jaunus maršrutus – no Tallinas (Igaunija) uz Burgasu (Bulgārija) un no Tamperes (Somija) uz Palmu de Maljorku (Spānija) –, lidsabiedrība plāno piedāvāt lidojumus trīspadsmit jaunos maršrutos no Baltijas valstīm – Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, kā arī no tās jaunākās bāzes – Tamperes.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Turpinot izvērtēt tirgus dinamiku un pasažieru pieprasījumu, airBaltic ir būtiski paplašināt savu maršrutu tīklu un uzlabot savienojamību Baltijā un Tamperē (Somijā). Šoreiz esam izvērtējuši iespēju paplašināt savu tīklu Centrāleiropā un Dienvidaustrumeiropā. Tādi galamērķi kā Burgasa un Palma de Maljorka padara mūsu piedāvājumu vēl pievilcīgāku un daudzveidīgāku.”

“airBaltic joprojām ir vadošā lidsabiedrība reģionā, un, nākamajā vasarā sākot lidojumus trīspadsmit jaunos maršrutos, mēs nostiprināsim savas pozīcijas un ambīcijas augt, uzlabojot savienojamību no Baltijas un Tamperes,” piebilda Martins Gauss.

Biļetes par pievilcīgākajām cenām šobrīd iespējams rezervēt šeit: www.airbaltic.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Omāna,cena no 959 eur !!! Itaka Latvia
Omānas Sultonāts, kas pazīstams kā Arābijas pērle. | Skatīt vairāk
no 959 EUR
Piedāvā greznu viesnīcu, spa un restorānu! Liepupes muiža
Limbažu novadā Liepupes muižas komplekss piedāvā kāzu un citu svinīgu pasākumu rīkošanu. | Skatīt vairāk
Pilna Servisa Līzings Opel Grandland Europcar
Elegants un dinamisks, ietilpīgs un daudzpusīgs, ar pilnībā elektrificētu spēka piedziņu – tāds ir jaunais Opel Grandland. | Skatīt vairāk
Galvassāpju retrīts Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Trīs dienu retrīts tā ir iespēja pacientiem ar galvassāpēm izzināt un iepazīt visaptverošu pieeju galvassāpju ārstēšanā. Būsiet gaidīti! | Skatīt vairāk
no 515 EUR
Uzņēmumi


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.83193779sec.