Dienvidaustrumos no Atēnām plosās spēcīgi meža ugunsgrēki

Dienvidaustrumos no Atēnām plosās spēcīgi meža ugunsgrēki

Dienvidaustrumos no Atēnām 2025. gada jūnija nogalē plosās spēcīgi meža ugunsgrēki, kas jau iznīcinājuši vairākas atpūtas mājas un izraisījuši evakuāciju. Īpaši smagi skarta ir Palaia Fokaia apkārtne, apmēram 60 kilometrus no Grieķijas galvaspilsētas. Gan tūristi, gan vietējie iedzīvotāji evakuēti, kamēr ugunsdzēsēji, krasta apsardze un brīvprātīgie, izmantojot lidmašīnas un helikopterus, cenšas ierobežot liesmas.

Situāciju saasina ļoti karsts un sauss laiks, kā arī spēcīgs vējš, kas pat nelielus ugunsgrēkus padara bīstami nekontrolējamus. Ugunsdzēsēji ziņo, ka viesnīcas pagaidām nav cietušas, bet daļēji ir slēgts piekrastes ceļš starp Atēnām un senajiem Poseidona tempļa drupām Sunionā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Spānija 2025 – Tava atpūta ar garšu! Latvia Tours
Joprojām viens no populārākajiem atpūtas galamērķiem! 2025. gadā Tevi gaida kultūras un mūzikas festivāli, sporta pasākumi un jauni gardēžu | Skatīt vairāk
no 675 EUR
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas, interesantākās no kurām ir Akmens (Ērmaņa) | Skatīt vairāk
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.49836206sec.