Ķemeru parkā zied vairāk nekā divi tūkstoši rožu

Ķemeru vēsturiskajā parkā, parka partera apstādījumos un pie skvēra “Tautu deja” uzziedējušas dārza karalienes – rozes. Populārajā Jūrmalas tūrisma objektā šobrīd ir iestādīts gandrīz 2500 rožu baltās, sārtās un dzeltenīgās krāsās kopumā 1800 m² platībā.

Jūlijs ir brīnišķīgs laiks, lai apmeklētu Ķemeru vēsturisko parku rožu ziedēšanas laikā. Tas ir senākais un apjomā lielākais publiskais dārzs Latvijā ārpus Rīgas, kas kopš pagājušā gada augusta ir pieejams atpūtniekiem un kļuvis par vienu no populārākajiem Jūrmalas tūrisma objektiem. Parka apmeklētājus šobrīd priecē pazīstamāko un iecienītāko rožu šķirņu – “Rugelda”, “Rītausma”, “Westerland”, “Alabaster”, “White Meidiland”, “Artemis”, “Schneewittchen” u.c. – krāšņie ziedi baltās, sārtās un dzeltenīgās krāsās.

Parka apstādījumos atbilstoši kūrorta stilistikai izmantots daudzveidīgs krāšņumaugu sortiments. Drīzumā uzziedēs hortenzijas, apstādījumos sakuplojušas astilbes, monardas, ehinācijas graudzāles un daudzi citi stādījumi, augiem savā ziedēšanā un dekorativitātē nomainot citam citu un atdarinot dabisko pļavu.

Ķemeros var baudīt ne tikai vēsturiskā parka burvību, bet arī uzkāpt 42 metrus augstajā ūdenstornī, kas ir Latvijas industriālā mantojuma sastāvdaļa un valsts nozīmes arhitektūras piemineklis.

Ūdenstornis ir atvērts apmeklētājiem no maija līdz oktobra beigām, katru dienu plkst.10.00–18.00. Apmeklējums ir bez maksas. Par papildus maksu var pieteikt ekskursiju pa atjaunoto Ķemeru kūrorta parku un ūdenstorni visa gada garumā. Ekskursiju var pieteikt pa tālr. +371 29126551. Lūdzam vērst uzmanību, ka augšējā skatu laukuma (42 m) apmeklējums ir tikai ar iepriekšēju rezervāciju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā" Tukuma TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas. | Skatīt vairāk
Latvija
DĀRZA SVĒTKI | Sēd uz sliekšņa pasaciņa Tukuma TIC
Kalnmuižas pils dārzā arī šovasar uzplauks dārza svētku burvība – vakars, kurā savijas mūzika, dzeja un gardas maltītes. | Skatīt vairāk
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.70857596sec.