Tallinas lidostā jau drīz nebūs jāizņem no somām datori un šķidrumi

Tallinas lidostā jau 2023. gada laikā plānots sākt uzstādīt jaunus, mūsdienīgus skanerus, kas atvieglos pasažieru dzīvi, vēsta portāls Err.ee.

Proti, jaunās skanēšanas ierīces paredzētas, lai pēc iespējas ātrāk noritētu rokas bagāžas pārbaudes, jo tad vairs nebūs nepieciešams izņemt no somām datorus un šķidrumus.

Jau ziņots, ka arī Apvienotas Karalistes lidostās ir plāni ieviest jaunus skanerus, un to uzstādīšana ļautu turpmāk rokas bagāžā pārvadāt šķidrumus, kas ir lielāki par šobrīd pieļaujamajiem 100 mililitriem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jordānija. Gudrie plāno savlaicīgi!  Estravel Latvia
Baudiet atpūtu pludmalē pie Sarkanās jūras. /// 7 naktis izvēlētajā Akabas līča piekrastes viesnīcā, lidojums no Rīgas, transfēri, izvēlētā | Skatīt vairāk
no 595 EUR
7. Pasaules koklētāju nometne Valmieras TIC
No 16. līdz 18. jūnijam Vaidavā norisināsies 7. Pasaules koklētāju nometne. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2023 - 14.06.2023 VII Vēsturiskie ērģeļmūzikas svētki! Valmieras TIC
14.jūnijā plkst. 18.00 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā VII Vēsturiskie ērģeļmūzikas svētki Valmierā – ērģelniece Ilona Birģele, vijolniece Paula | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47453785sec.