Travelnews.lv aicina 2022.gadu uzsākt ar jaudīgu sadarbības līgumu

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv piedāvā viena gada sadarbības līgumu tūrisma uzņēmumiem, tūrisma informācijas centriem, vēstniecībām, asociācijām un biedrībām. Sadarbības līgums ietver 5 pakalpojumus, ko Latvijā nepiedāvā neviens cits uzņēmums vai medijs ar auditoriju virs 1 miljona unikālo interneta lietotāju (gada laikā).

Ko iegūst Travelnews.lv sadarbības partneris?

1. Piedāvājumu un ziņu publicēšana

Sadarbības partneris iegūt piekļuves kodu, ar kura palīdzību var patstāvīgi ievietot savu ziņojumu, piemēram, aktuālāko piedāvājumu portālā Travelnews.lv (bilde + virsraksts + aktīvā saite). Šī informācija pirmajā dienā parādās portāla titullapā starp Travelnews.lv ziņām, bet pēc tam tā papildina rakstus. Ievietotais piedāvājums pirmajā dienā tiek izsūtīts arī Travelnews.lv vēstkopas (3 000 e-pasti) abonentiem. Sadarbības partnera ievietotais ziņojums portāla saglabājas vienu mēnesi. Ievietojamo ziņu skaits ir neierobežots.

2. Redakcijas atbalsts

Travelnews.lv redakcija katru darba dienu publicē 19 ziņas (10 ziņas sagatavo redakcija, bet 9 ziņas tiek veidotas kopā ar sadarbības partneriem). Proti, sadarbības partneri bez papildus maksas iesūta ([email protected]) redakcijā preses relīzes, fotogalerijas, video vai arī informē par dažādiem notikumiem un jaunumiem. Travelnews.lv redakcija atbalsta sadarbības partnerus, iesaistot tos viedokļu, interviju un tematisko rakstu veidošanā vai kopā ar sadarbības partneriem organizē dažādus konkursus, veicinot lasītāju interese par partnera piedāvāto produktu vai pakalpojumu.

3. Sociālo mediju atbalsts

Travelnews.lv redakcijas spēcīgākais komunikācijas instruments ir sociālā tīkla Fb.com/Travelnews.lv lapa ar 64 000 sekotājiem. Latvijas mediju vidū Travelnews.lv Facebook lapa ierindojas TOP5, tās ziņu lentē Travelnews.lv redakcija katru dienu iekļauj vismaz 3 sadarbības partneru komerciāla vai nekomerciāla satura ziņojumus. Sadarbības partneris var lūgt redakcijai bez papildus samaksas nopublicēt ļoti svarīgu ziņu Travelnews.lv Facebook lapā. Redakcijas rīcībā ir arī Twitter.com/Travelnews_lv ar 8 600 sekotājiem un Instagram.com/Travelnews_lv ar 4 600 sekotājiem.

4. Mārketinga rīki

Sadarbības partneriem ir iespēja izvietot reklāmas banerus portālā ar vairāk nekā 20% atlaidi. Arī Travelnews.lv īpašie lieldraugu u.c. piedāvājumi vispirms tiek nosūtīti sadarbības partneriem, sniedzot iespēju sasniegt plašu auditoriju par draudzīgu cenu.

5. Tīklošanās un informācijas apmaiņa

Travelnews.lv uztur un regulāri papildina katalogu ar būtiskāko informāciju, tostarp, uzņēmumu kontaktiem, mājaslapu adresēm u.tml. Iekļaušana katalogā uzlabo sadarbības partneru interneta vietņu pozīcijas dažādās meklēšanas sistēmās, jo Travelnews.lv darbojas interneta vidē kopš 2003. gada un tiek uzskatīta par drošu interneta vietni. Travelnews.lv lietotājiem ir ērta iespēja iepazīties ar mūsu sadarbības partneriem un droši veidot komunikāciju.

Pakalpojuma cena vienam gadam ir 360 eiro + PVN / [email protected]


Travelnews.lv portāla apmeklējums:

- Vairāk nekā 1 miljons unikālo interneta lietotāju gada laikā

- Vairāk nekā 100 000 unikālo interneta lietotāju mēneša laikā

- Vairāk nekā 5 000 interneta lietotāju dienā

- Aptuveni 70% apmeklētāju ir sievietes un 30% vīrieši

- Lielāka apmeklētāju grupa ir ekonomiski aktīvie iedzīvotāji no 25 līdz 34 gadiem

- Aptuveni 60% portāla apmeklētāju ir no Rīgas un Pierīgas (40% reģioni un ārvalstis)

Portāla redakcija: katru darba dienu tiek sagatavotas, atlasītas un publicētas 19 ziņas

Sociālie mediji:

Facebook.com/Travelnews.lv ar 64 000 sekotājiem

Facebook.com/Turismabizness.lv ar 1 700 sekotājiem

Twitter.com/Travelnews_lv ar 8 600 sekotājiem

Instagram.com/Travelnews_lv ar 4 800 sekotājiem

Vēstkopa: katru darba dienu, vairāk nekā 3 000 e-pasta saņēmēji

Citi portāla pakalpojumi:

- reklāmas raksts

- redakcijas sadaļas Lieldraugs


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! Bauskas TIC
Piedalies vērienīgākajā Latvijas - Lietuvas tūrisma akcijā! Apmeklē 16 objektus, izpildi uzdevumus, nofotografējies un pretendē uz lieliskām balvām! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.05.2022 - 01.06.2022 Greenpoint Cafe - bārs Aizkrauklē Aizkraukles novada TIC
Greenpoint Cafe ir bārs un satikšanās vieta, lai jaukā kompānijā atpūstos un nosvinētu darba nedēļas beigas, baudot dažādus dzērienus un ēdienus. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.05.2022 - 31.05.2022 Maršruts "Iepazīsti Bausku!" Bauskas TIC
Ko darīt un apskatīt Bauskā, ja Tev ir divas un vairāk stundas laika? Ieskaties! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.05.2022 - 31.05.2022 Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē Aizkraukles novada TIC
28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” Ar šo atklāsim | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44165611sec.