Latgales vēstniecība GORS aicina uz vasaras satikšanās festivālu #VASALIGORĀ

Latgales vēstniecība GORS aicina uz vasaras satikšanās festivālu #VASALIGORĀ, kas būs īsts ceļojums akadēmiskās mūzikas gardēžiem. Festivālā #VASALIGORĀ izskanēs - kamerorķestris “Kremerata Baltica” kopā ar vijolnieku Gidonu Krēmeru un grieķu izcelsmes flautistu un diriģentu Statis Karapanu, vijolniece Magdalēna Geka ar stīgu kvartetu “Akilone”, soprāns Ilze Grēvele-Skaraine ar baritonu Rihardu Milleru, pianistes Ērikas Milleres pavadījumā. Vasaras noslēgumā - muzykys festivals saimei i draugim “LNSO vasarnīca”. #VASALIGORĀ zīmē aizritēs arī Rēzeknes bigbenda koncerts, nesteidzīgas satikšanās uz Jumta terases, kā arī vēlbrokastis kopā ar restorānu ZĪDS.

ROMANTISMA SERENĀDES. Kamermūzikas programma

Sestdiena, 29. jūnijs 19.00, Mazā zāle 12,00 – 14,00 €

Soprāns Ilze Grēvele-Skaraine, baritons Rihards Millers un pianiste Ērika Millere ir izveidojuši romantisku kamermūzikas programmu “Romantisma serenādes”. Šī koncertprogramma klausītājiem būs vienreizēja iespēja iepazīties ar vācu romantisma mūziku, kā arī ieskatīties tā laika cilvēku dvēseles pārdzīvojumos. Koncerta klausītājus ar programmu un dziesmu saturu iepazīstinās Orests Silabriedis.

O SOLE MIO. Stīgu kvarteta AKILONE (Francija-Latvija) koncerts

Sestdiena, 6. jūlijs 19.00, Mazā zāle 10,00 – 12,00 €

Stīgu kvartets "Akilone" tiek saukts par cilvēcīgu un muzikālu piedzīvojumu, kas radies 2011. gadā Parīzē. Kvarteta pirmā vijole nu jau 2 gadus ir latviešu vijolniece Magdalēna Geka, kura divreiz nominēta "Lielajai Mūzikas balvai". Koncertprogramma “O sole mio” ir prieka pilns koncerts, lai uzzīmētu smaidu sejā un ielietu saules gaismu sirdī, ar Itālijas smaržām un kripatu Spānijas.

BRANČS RESTORĀNĀ ZĪDS

Svētdiena, 7. jūlijs 11.00, Restorāns ZĪDS 30,00 € / 15,00 € līdz 15 gadu vecumam / bezmaksas līdz 5 gadu vecumam

Vasaras vakari un naktis ir fascinējošas un piedzīvojumu pilnas, taču pēc labām izklaidēm vienmēr jāseko lieliskām vēlajām brokastīm. Restorāns ZĪDS aicina izbaudīt nesteidzīgu svētdienas rītu ar aromātisku kafiju, dzirkstošo vīnu un plašu ēdienu izvēli, kas atbildīs ikvienai gaumei.

FLAUTA UN VIJOLĪTES. Gidons Krēmers, Statis Karapans un Kremerata Baltica

Svētdiena, 7. jūnijs 16.00, Mazā zāle 12,00 – 14,00 €

Kamerorķestris Kremerata Baltica kopā ar savu nemainīgo māksliniecisko vadītāju, leģendāro vijolnieku Gidonu Krēmeru atskaņos Karla Filipa Emanuela Baha, Ludviga van Bēthovena, Sofijas Gubaiduļinas, Gražinas Bacevičas un Franca Šūberta mūziku. Koncerta īpašais viesi – grieķu izcelsmes flautists un diriģents Statis Karapanos.

ZEM ZVAIGZNĒM / Sugar and Stars. Kino un garšu vakars uz Jumta terases

Piektdiena, 12. jūlijs 20.00, GORS Jumta terase 30,00 €

Aicinām uz nesteidzīgiem saulrieta vakariem GORS Jumta terasē, kur šogad ceļosim ne tikai kino, bet arī garšu pasaulē kopā ar restorānu ZĪDS. Pirmais tematiskais vakars noritēs franču gaumē.

PARĪZE PAGAIDĪS / Paris Can Wait. Kino vakars uz Jumta terases

Sestdiena, 20. jūlijs 20.00, GORS Jumta terase 13,00 – 15,00 €

Filmas apraksts - Annas vīrs ir veiksmīgs filmu producents, taču viņš ir pastāvīgi aizņemts ar savu darbu un reti ir mājās - tas viss liek viņai justies vientuļai un nelaimīgai. Kad laulātais draugs aizbrauc kārtējā komandējumā, Anna dodas ceļojumā ar automašīnu no Kannām uz Parīzi. Par viņas ceļabiedru kļūst vīra biznesa partneris - nelabojams sieviešu aplidotājs, ar kuru aizraujošais ceļojums liek atcerēties Annai, ka dzīve tomēr ir brīnišķīga.

HEMPSTEDA / Hampstead. Kino un garšu vakars uz Jumta terases

Piektdiena, 26. jūlijs 20.00, GORS Jumta terase 30,00 €

Aicinām uz nesteidzīgiem saulrieta vakariem GORS Jumta terasē, kur šogad ceļosim ne tikai kino, bet arī garšu pasaulē kopā ar restorānu ZĪDS. Pirmais tematiskais vakars noritēs britu gaumē.

MULENRŪŽA / Moulin Rouge! Kino vakars uz Jumta terases

Sestdiena, 27. jūlijs 20.00, GORS Jumta terase 13,00 – 15,00 €

Filmas apraksts - Parīze, 1899. gads. Pilsētas iecienītākajā naktsklubā kaislības nerimst ne mirkli, jo Mulenrūžu raksturo mūžīgi svētki - skaistuma, brīvības un mīlestības svētki. Šajā bohēmas paradīzē pastāv tikai viens nerakstīts likums - nekad neiemīlēt sievieti, kura sevi pārdod. Taču likumi radīti, lai tos pārkāptu. Arī kādu jaunu rakstnieku ir pārņēmušas neizturamas alkas pēc aizliegtā augļa. Viņa izredzētā ir Satīna - Mulenrūžas spožākā zvaigzne un Parīzes slavenākā kurtizāne, kuru iekāro ne viens vien bagātnieks.

VĒL VASARA ZIED. Rēzeknes bigbends

Piektdiena, 2. augusts 18.00, GORS Lielā āra skatuve  - ieeja par brīvu

Programmā latviešu komponistu zelta melodijas, aranžējumi un pasaules džeza standarti.

BRANČS RESTORĀNĀ ZĪDS

Svētdiena, 4. augusts 11.00, Restorāns ZĪDS 30,00 € / 15,00 € līdz 15 gadu vecumam / bezmaksas līdz 5 gadu vecumam

Vasaras vakari un naktis ir fascinējošas un piedzīvojumu pilnas, taču pēc labām izklaidēm vienmēr jāseko lieliskām vēlajām brokastīm. Restorāns ZĪDS aicina izbaudīt nesteidzīgu svētdienas rītu ar aromātisku kafiju, dzirkstošo vīnu un plašu ēdienu izvēli, kas atbildīs ikvienai gaumei.

MAKSIMS GALKINS. Skaistā tuvotne

Ceturtdiena, 8. augusts 18.00, Lielā zāle IZPĀRDOTS

Maksima Galkina koncertus nevar iespiest kāda konkrētā žanra rāmjos. Tajos ir gan dziesmas un parodijas, gan dzirksteļojošs humors un sirsnīga saruna ar skatītājiem. Daba ir apveltījusi mākslinieku ar unikālu jaunības, gudrības, humora izjūtas, muzikalitātes un plastiskuma apvienojumu.

BEZGALĪGĀ MĪLESTĪBA / L'immensità. Kino vakars uz Jumta terases

Sestdiena, 10. augusts 20.00, GORS Jumta terase 13,00 – 15,00 €

Filmas apraksts - Roma, 1970tie. Klāra ar vīru ir tikko iekārtojušies jaunā dzīvoklī. Diemžēl viņu ģimene jūk un brūk, jo viņi vien otru vairs nemīl. Bērnu klātesamība ģimenē neļauj viņiem šķirties ātri un viegli.

VĒLĒŠANĀS. Ieva Akurātere. Aivars Hermanis

Svētdiena, 11. augusts 17.00, Mazā zāle 12,00 – 14,00 €

Koncertā skanēs dziesmas no albumiem “Vēlēšanās”, “Klusums starp mums” un “Plīvošana ar pilsētu”, kā arī populāri skaņdarbi no Ievas Akurateres repertuāra. Albuma ”Vēlēšanās” dziesmu teksti ir izteikti sievišķīgi, jo dzejas autores visām dziesmām ir sievietes. Vairumam dziesmu vārdi ir pašas izpildītājas Ievas Akurateres radīti, izmantota arī V. Belševicas un K. Čerijas dzeja. Komponists Aivars Hermanis ir izveidojis skaņu atmosfēru tēlainam muzikālam stāstam par pasauli, kur bez dramatiskiem notikumiem mājo arī atmiņas, paredzējumi un inspirāciju radītas cerības.

DAAAAAALĪ!/Daaaaaali! Kino un garšu vakars uz Jumta terases

Piektdiena, 16. augusts 20.00, GORS Jumta terase 30,00 €

Aicinām uz nesteidzīgiem saulrieta vakariem GORS Jumta terasē, kur šogad ceļosim ne tikai kino, bet arī garšu pasaulē kopā ar restorānu ZĪDS. Trešais tematiskais vakars noritēs spāņu gaumē.

LNSO vasarnīca 2024 | BĒTHOVENA PIEKTĀ UN LIETUVAS VALSTS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS

Piektdiena, 23. augusts 19.00, Lielā zāle 12,00 – 25,00 €

Lietuvas Valsts simfoniskais orķestris Luks GEŅUŠS (Lukas GENIUŠAS) – klavieres, diriģents Gintars RINKĒVIČS (Gintaras RINKEVIČIUS). Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Mikalojs Konstantīns ČURĻONIS Prelūdijas (pārlikums simfoniskajam orķestrim), Moriss RAVELS Klavierkoncerts kreisajai rokai, Ludvigs van BĒTHOVENS Piektā simfonija.

LNSO vasarnīca 2024 | PASAULES DZIESMAS

Sestdiena, 24. augusts 16.00, Mazā zāle 15,00 – 18,00 €

Perīna MADEFA (Perrine MADOEUF)– soprāns, LNSO KLAVIERTRIO - Indulis CINTIŅŠ – vijole Dace ZĀLĪTE-ZILBERTE – čells Mārtiņš ZILBERTS – klavieres. Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Ludviga van BĒTHOVENA, Georga PELĒČA, Rodžera KVILTERA un Leras AUERBAHAS mūzika.

LNSO vasarnīca 2024 | MĀLERA TREŠĀ

Sestdiena, 24. augusts 19.00, Lielā zāle 12,00 – 25,00 €

Justīna GRINGĪTE (Justina GRINGYTĖ) – mecosoprāns, LATGALES APVIENOTAIS KORIS Andas Lipskas un Jāņa Veļičko vadībā, diriģents Andris POGA. Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Gustavs MĀLERS Trešā simfonija.

BRANČS RESTORĀNĀ ZĪDS

Svētdiena, 25. augusts 11.00, Restorāns ZĪDS 30,00 € / 15,00 € līdz 15 gadu vecumam / bezmaksas līdz 5 gadu vecumam

Vasaras vakari un naktis ir fascinējošas un piedzīvojumu pilnas, taču pēc labām izklaidēm vienmēr jāseko lieliskām vēlajām brokastīm. Restorāns ZĪDS aicina izbaudīt nesteidzīgu svētdienas rītu ar aromātisku kafiju, dzirkstošo vīnu un plašu ēdienu izvēli, kas atbildīs ikvienai gaumei.

LNSO vasarnīca 2024 | MUZIKĀLS SAPNIS. JAPĀNAS PASAKA. 7+

Svētdiena, 25. augusts 15.00, Mazā zāle 12,00 €

Komponists Rihards ZAĻUPE, dramaturgs Klāvs MELLIS, režisore Anna KLIŠĀNE, stāstnieks Andris KEIŠS. Piedalās - Rīgas 1. pamatskolas – attīstības centra Ritma grupa (vadītāja Ieva ALTROFA), Latvijas Nacionālā simfoniskais orķestris, diriģents Raimonds GULBIS.

LNSO vasarnīca 2024 | SIMFO. ETNO. DŽEZS

Svētdiena, 25. augusts 17.00, Lielā zāle 12,00 – 25,00 €

Piedalās - Liene SKREBINSKA – balss, Trio ELPO, MIKC LMMV JIRMS tradicionālās mūzikas nodaļas audzēkņi, diriģents Jānis STAFECKIS. Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Juris KARLSONS “Vakarblāzma”, Jānis RUBIKS/Jānis IVANOVS “Rudens dziesma. Parafrāze” (pirmatskaņojums), Edgars CĪRULIS “Saites” (pirmatskaņojums), Jānis RUBIKS “Zem(es)apziņas” (pirmatskaņojums).

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS

Katru sestdienu (sākot ar 29. jūniju) 12.00, pie informācijas centra 2,00 €

Latgales vēstniecība GORS ciemiņus laipni gaida arī tad, kad šeit nenotiek kultūras pasākumi. Ekskursijas laikā ir iespēja aplūkot galvenās GORA telpas, tai skaitā, Mazo un Lielo zāli, orķestra mēģinājumu un horeogrāfijas zāli, kā arī ielūkoties aizskatuvē, mākslinieku telpās, uzkāpt uz jumta terases un ļauties ūdens priekiem strūklakā līdzās Latgales vēstniecībai GORS. Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs.

Biļetes iespējams iegādāties Latgales vēstniecības GORS un “Biļešu Paradīze” biļešu sistēmā internetā un kasē Pils ielā 4, Rēzeknē. Vairāk informācijas par aktualitātēm un iespējamajām notikumu izmaiņām www.latgalesgors.lv vai GORS sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.07.2024 - 24.07.2024  "Padegas" aicina uz mājas kafejnīcu dienu Bauskas TIC
Saimniecība "Padegas" aicina uz mājas kafejnīcu dienām! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.07.2024 - 27.07.2024 Iedvesmojies Latvijas-Lietuvas apceļošanai Bauskas TIC
Iedvesmojies no Gardānu ģimenes brīvdienu ceļojuma ģimenēm ar bērniem Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu apkārtnē! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.07.2024 - 26.07.2024 Apmeklē mājas kafejnīcas! Aizkraukles novada TIC
Apmeklē mājas kafejnīcas Vidusdaugavā - baudi 23 mājas kafejnīcu piedāvājumu Aizkrauklē, Skrīveros, Jaunjelgavā, Pļaviņās un Koknesē! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.07.2024 - 27.07.2024 Naktsmītnes Zemgalē mierpilnai atpūtai  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko naktsmītni ceļojot pa Zemgali | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.659096sec.