Dziedātāja Afrœdīte un ģitārists Atis Ozols aicina uz koncertu un debijas albuma prezentāciju Durbes pils pagalmā

2024. gada 6. septembrī plkst. 19.00 Durbes pils pagalmā (M. Parka ielā 7, Tukumā) dziedātāja Afrœdīte (īstajā vārdā Edīte Štrausa) sadarbībā ar ģitāristu Ati Ozolu aicina uz īpašu koncertu, debijas albuma “Mīlestības Dziesmas Iesācējiem” prezentāciju. Jaunības naivums, cerības un neatklātas emocijas stundas koncertā, iekļaujot auditorijai jau nodoto dziesmu “Plakstiņi” un vismaz astoņas, klausītājiem vēl līdz šim nedzirdētas melodijas.

Vakars Durbes pils pagalmā būs piepildīts ar oriģinālmūziku, kurā maģiskā atmosfērā satiksies, nozīmīgais un nenozīmīgais, nopietnais un ēteriskais. Afrœdīte, kas pazīstama ar savu džeza pagātni, tagad atklās savas mīlestības dziesmas caur rozā brillēm, piedāvājot viegli melanholisku un pārdomām bagātu mūziku.

Afrœdīte un Atis Ozols ir atraduši savu unikālo skanējumu, kas izceļas starp indie un pop mūziku. Koncertā viņiem pievienosies Matīss Žilinskis (taustiņi), Jānis Pastars (ģitāra), Alberts Levics (basģitāra) un Mārcis Briška (bungas), apkopojot dažādu žanru skatuves vienā pieredzē.

Atis Ozols par sadarbību ar Afrœdīti: “Darbs ar Afrœdīti ir brīnišķīgs. Radošumam nav robežu, un aizspriedumi tiek atstāti malā. Ar viņu jūtos drošs dalīties ar abstraktām idejām un radīt pārsteidzošus rezultātus, īpaši latviešu valodā. Koncerts atspoguļos šīs un citas emocijas, esot uz skatuves un izpildot šo programmu burvīgā kompānijā.”

Nāciet un ļaujieties mūzikas burvībai Durbes pils pagalmā, Tukumā. Ērtībai lūgums līdzi ņemt savus krēslus vai pledus.

Ieeja 10 EUR. Bērniem, studentiem, pensionāriem, 3+ kartes īpašniekiem, invalīdiem - 50% atlaide. Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas. Koncerta dienā visas biļetes par 10 EUR. Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/142507

Pasākumu organizē Tukuma pilsētas Kultūras nams sadarbībā ar Tukuma muzeju.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
"Mājas kafejnīcu dienas" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
26. un 27. jūlijā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas” Preiļu novadā. Arī šogad Preiļu novads kuplā skaitā piedalās tradicionālajā | Skatīt vairāk
Latvija
Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā! | Skatīt vairāk
Mājas kafejnīcu dienas Gulbenes novadā Gulbenes novada TIC
Gulbenes novads aicina izbaudīt sirsnīgas un garšām bagātas Mājas kafejnīcu dienas, kas norisināsies 2025.gada 12. un 13.jūlijā. | Skatīt vairāk
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.98882484sec.