|
25.maijs |
|
Plkst.19.30 |
Svētku koncerts ,,Siguldas mūzikas zvaigznes”
Veltīts ,,Baltā flīģeļa"atklāšanai2001.gada 25.maijā
Koncertā piedalās : Operas solisti Miervaldis Jenčs, Sonora Vaice, Elīna Gruzniņa un Liene Circene/klavieres/ ,Tatjana Ostrovska/vijole/, Miķelis Dobičins/čells/, Artis Gāga/saksofons/, Kristaps Vanadziņš ( taustiņinstrumenti), Artis Olrubs ( sitaminstrumenti), Norberts Skraucis/bass/, aktieris Rolands Zagorskis
Īpašie viesi Daniels Santiago /ģitāra, Brazīlija/,Gustavs Lundgrens
/ģitāra, Zviedrija/ |
Koncertzāle „Baltais flīģelis” |
|
26.maijs |
|
Plkst. 17.00 |
Piemiņas brīdis veltīts novadniekam māksliniekam, grafiķim Zigurdam Zuzem |
Siguldas kapi |
|
27.maijs |
|
Plkst. 17.00 |
Siguldas novada pašvaldības iestāžu darbinieku vaļasprieku izstāde ”Tādi esam…”. Atklāšana. |
Siguldas pagasta kultūras nams |
Plkst.13.00 |
Siguldas novada skolu skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursa noslēgums – pētniecisko darbu lasījumi. |
Siguldas Valsts ģimnāzija |
Plkst. 19.00 |
Mores pamatskolas pašdarbības kolektīvu atskaites koncerts „Gada karuselī” |
Mores kultūras nams |
Plkst. 19.00
Plkst. 21.00
Plkst. 23.00 |
Alternatīvais Flīģelis
Programma „FUNK THERAPY” Deniss Paškevičs/saksofons/, Mārcis Auziņš /ģitāra/, Stass Judins/basģitāra/, Ivars Arutjunjans/bungas/, Miguel Hernandez Giraldi/perkusijas/
Olgas Žitluhinas dejas kompānijas koncertizrāde ,,Viss baltā”
Dejo: Ilze Zīriņa, Ramona Galkina, Santa Grīnfelde, Andris Kačanovskis, Dmitrijs Gaitjukevičs, Andrejs Fiļipovs.
Horeogrāfija: Olga Žitluhina
Grupas ,,Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists Kaspars Tobis ,,Koncerts septiņiem sintezatoriem”. Pirmatskaņojums.
Attēls: Artis Dzērve
Tehniskie risinājumi: Mārcis Gulbis (UNTITLED productions)
Izstāžu telpā :Verners Lazdāns darbi no cikla ,,Savā elementā”
Ārtelpā: Inese Valtere-Ūlande tēlniecības objekti ,,Refleksija” |
Koncertzāle “Baltais flīģelis”
zāle un terase |
|
28.maijs |
|
Plkst. 10.00-15.00 |
ID karšu izsniegšana |
Domes Pakalpojumu centrs |
Plkst. 10.00 |
Latvijas Kinoloģisko biedrību asociācijas suņu šķirņu izstāde |
Siguldas stadions |
Plkst. 12.00-14.00 |
Akcija „Krāsainie sapņi” |
Maija parks pie Dienas centra |
Plkst. 12.00 |
Siguldas novada izglītības iestāžu kolektīvu koncerts „Gadalaiki |
Dzelzceļa stacijas laukums |
Plkst.12.00 -17.00 |
BJIC Tūrisma un viesmīlības kluba projekta ”Iemīlies Siguldā” izstāde |
Pie Kultūras un mākslas telpas”Siguldas tornis” |
Plkst. 12.00 |
Atklātais čempionāts Kalniešu spēlēs: Konkursi, izklaide, spēka demonstrējumi un siera ripināšanas sacensības.
Ģimeņu sporta diena
Ceļojums pa pasaku zemi un brīnumzemes radīšana
Koncerts „Mīlestības vibrācijas”, kurā savu mīlestību dzimtajai vietai apliecinās visi Siguldas novada amatiermākslas kolektīvi |
Svētku laukums |
Plkst. 12.00 |
Ielas Basketbola turnīrs Ghetto Basket. |
Laukums pie vagoniņa |
Plkst. 12.00 -16.00 |
Latvijas Zaļā punkta akcija - atnes PET pudeles, pievieno tās Labo nodomu kokam un laimē jūras ceļojumu četrām personām uz Stokholmu! |
Svētku laukums |
Plkst. 13.00 |
Siguldas kauss orientēšanās sportā, starts plkst. 13.00,
nolikums www.ba2.lv. |
Ratnieki |
Plkst. 15.00 |
Grāmatas” Satiekamies Siguldā! Novadnieku atmiņas radurakstos, sarunās, fotogrāfijās” atvēršana |
Koncertzāles „Baltais flīģelis” terase |
Plkst. 15.00 |
Latvijas Beisbola čempionāta regulārā apļa spēle
starp Siguldas Beisbola klubu un Valmieras Patronas komandu. |
Depo laukums |
Plkst. 16.00 |
Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkņu vasaras koncerti un performances dabā: Klasiskais romantisms |
Koncertzāles „Baltais flīģelis” terase |
Plkst. 17.00 |
Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkņu izrāde: Ē.Vilsona pasaku luga pēc H.K. Andersena pasakas ”Īkstīte” |
Koncertzāle „Baltais flīģelis” |
Plkst. 19.00 |
Svētku gājiens ”Pār vius zemi mīla valda” |
Dzelzceļa stacija-Svētku laukums |
Plkst. 20.00 |
Koncerts – balle. GACHO, grupa „Dzelzs Vilks” un Ivo Fomins & Band, kā arī Dj Alex |
Svētku laukums |
|
29.maijs |
|
Plkst. 11.00-12.00 |
Vasaras kamermūzikas koncerti ,,Bēthovens un Sigulda”
Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra solisti : Dita Kreinberga/flauta/, Sandis Šteinbergs/vijole/, Liene Kļava /alts/ , Jānis Maļeckis /klavieres/ Programmā: Vīnes klasiķu kamermūzika |
Siguldas Jaunā pils |
Plkst. 10.00 -12.00 |
BJIC Tūrisma un viesmīlības kluba projekta ”Iemīlies Siguldā” izstāde |
Siguldas pils dārzs |
Plkst. 10.00 |
Suņu sporta Nacionālās daudzcīņas Siguldas posma sacensības |
Siguldas stadions |
Plkst.13.00 |
Skrējiens „Ātrākais ziņnesis”
Pieteikšanās un sacensību nolikums biedrības A2 mājas lapā http://www.ba2.lv/, sākot no 9. maija |
Turaidas tornis |
Plkst.17.00 |
Jubilejas programmā 50/50”
Klavieru duets Agra un Arnolds Dimanti, Roberts Hansons/ērģeles/
Programmā: J.Brāmss, Jēk.Mediņš, Im.Zemzaris, J.Porietis, A.Mihailovs |
Koncertzāle „Baltais flīģelis” |
Plkst. 18.00 |
Futbola sacensības - Latvijas
čempionāta 2. līgas spēle starp FK Sigulda un FK Priekuļi.
|
Depo sporta laukums |