Bezmaksas seansā izrādīs labākās tūrisma filmas

2019. gada 24. maijā plkst. 17.00 kinoteātrī "Splendid Palace" īpašā seansā notiks Tūrisma filmu festivāla "Tourfilm Riga" labāko īsfilmu parāde. Ieeja seansā bez maksas.

Rīgas domes organizētajā Starptautiskajā tūrisma filmu festivālam "Tourfilm Riga 2019", kas ik pavasari notiek Rīgā, pulcējot dalībniekus no tuvākām un tālākām ārvalstīm, šogad kopumā tika iesūtītas 500 tūrisma īsfilmas no 46 valstīm.

Festivāla mērķauditorija ir gan ikviens interesents, kas vēlas gūt vizuālu informāciju par interesantiem tūrisma galamērķiem Latvijā un ārvalstīs, gan arī tūrisma nozares speciālisti.

Festivālu ar savām filmām papildinājusi arī Starptautiskā tūrisma filmu festivāla komiteja (CIFFT), iesniedzot īsfilmas, kas ar labiem panākumiem startējušas festivālos citviet pasaulē.

No plašā pieteiktā īsfilmu klāsta oficiālajai vērtēšanai tika atlasītas 173 filmas. Starptautiskās žūrijas vērtēšanai šogad bija nodotas īsfilmas no tādām valstīm kā ASV, Kanāda, Austrālija, Irāna, Indija, gandrīz visām Eiropas valstīm un citām.

Starptautiska žūrija ir noskatījusies un izvērtējusi visas festivāla dalībnieces, nosakot labāko tūrisma filmu katrā no astoņām nominācijām: tūrisma galamērķis - pilsēta, reģions un valsts, tūrisma produkti, tūrisma pakalpojumi, eko tūrisms, piedzīvojumu tūrisms un Latvijas tūrisma produkts.

Visas nominētās filmas tiks demonstrētas bezmaksas seansā 24. maijā plkst. 17.00 kinoteātra "Splendid Palace" (Elizabetes ielā 61) Mazajā zālē. Ikviens interesents laipni aicināts!

Vairāk informācijas meklējiet festivāla mājaslapā: www.tourfilmriga.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
"Mājas kafejnīcu dienas" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
26. un 27. jūlijā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas” Preiļu novadā. Arī šogad Preiļu novads kuplā skaitā piedalās tradicionālajā | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.06.2025 - 12.07.2025  "Īsa pamācība mīlēšnā" Tukuma TIC
Jaunpils parka estrādē skatītājiem būs iespēja baudīt teatrālu, dzīvespriecīgu un labdabīgi ironisku uzvedumu. | Skatīt vairāk
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com