Sigulda uzņems prestižo «Baltijas ceļa» daudzdienu velobraucienu

No 20. līdz 24.augustam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā norisināsies tradīcijām bagātais un prestižais "Baltijas ceļa" daudzdienu velobrauciens, kurā kopumā piedalīsies 20 komandas no 16 valstīm. Latvijā velobrauciens norisināsies 21. un 22. augustā, kad riteņbraucēji aizvadīs divus posmus Rīga–Sigulda un Valmiera–Pērnava.

Šoreiz nozīmīgās sacensības ir iekļautas arī kopējā Baltijas ceļa 25 gadu jubilejas programmā. Viens no galvenajiem velobrauciena motīviem ir Baltijas valstu vienotības stiprināšana.

Baltijas reģiona populārākais un prestižākais daudzdienu velobrauciens, kuram piešķirta UCI 2.2 kategorija, šogad norisināsies no 20. līdz 24.augustam. Aptuveni 120 sportisti "Baltijas ceļa" velobraucienu Latvijā uzsāks 21.augustā Rīgā, startējot otrajā posmā. No mūsu galvaspilsētas riteņbraucēji dosies uz Siguldu, kuras apkārtnē veiks vairākus apļus, bet finišs sagaidāms pilsētas centrā. Ikvienam siguldietim būs iespēja atbalstīt vadošo komandu riteņbraucējus, tostarp "Rietumu–Delfin" un "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" vienību sportistus.

Baltijas ceļa velobrauciena posmi:

    20. augustā – Viļņa–Paņeveža, Lietuva

    21. augustā – Rīga–Sigulda, Latvija

    22. augustā – Valmiera–Pērnava, Latvija/Igaunija

    23. augustā – Pērnava–Vīlande, Igaunija

    24. augustā – Vīlande–Tallina, Igaunija

"Baltijas ceļa" daudzdienu velobrauciens ir tradīcijām bagātas riteņbraukšanas sacensības. To vēsture meklējama jau no iepriekšējā gadsimta vidus. Neskatoties uz to, ka velobrauciens nenotika pēc visu trīs Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas, tomēr 2011.gadā, pateicoties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas riteņbraukšanas federāciju prezidentu noslēgtajam memorandam, "Baltijas ceļa" velobrauciens tika atjaunots un sekmīgi norisinās jau trīs gadus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 10.07.2025 "Rožlejas – vīns ar dvēseli" Rēzeknes pilsētas TIC
Baudi vīnu, māksliniecisku vidi un sarunas, kas paliek atmiņā. Degustē, iedvesmojies un paņem līdzi garšu mājās! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 12.07.2025 Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk
Gaisa balonu festivāls Kandavā Tukuma TIC
Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem. | Skatīt vairāk
Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas" Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com