«Alitalia» aizstājēja saņem atļauju pārdot biļetes

Finanšu grūtībās nonākušās lidsabiedrības “Alitalia” aizstājēja “Italia Transporto Aereo” saņēmusi atļauju lidojumu un biļešu tirdzniecības sākšanai no 15. oktobra, paziņojis Nacionālās civilās aizsardzības dienests.

Iepriekš gan bija paredzēts, ka jaunā lidsabiedrība darbu varētu uzsākt augustā. Paredzams, ka “Alitalia” darbinieki nezaudēs savas darba vietas un turpinās strādāt aizstājējkompānijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.07.2025 - 17.07.2025 Mājas kafejnīcu dienas Krāslavas novadā Krāslavas TIC
Krāslavas novada “Mājas kafejnīcu dienas” dalībnieki - kafejnīca “Debesnīca” un mājas kafejnīca "Andris Badūns FOOD" gaidīs Tevi ciemos ar | Skatīt vairāk
no 3.00 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.07.2025 - 15.07.2025 Svētki Krāslavā 2025 Krāslavas TIC
Tiekamies 18. un 19.jūlijā Krāslavas pilsētas svētkos! Divas dienas pilsētu piepildīs mūzika, dejas, sportiskas aktivitātes un radošas nodarbes! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com