Lidojumi un māņticība: Uzzini, kuru lidsabiedrību lidmašīnās nav 13. rindas

Māņticība mājo daudzos, un, kā izrādās, arī lidsabiedrības nav izņēmumi. Daudzas lidsabiedrības izlaiž 13. rindu, uzskatot to par neveiksmīgu, bet dažas arī 17. rindu – skaitlis 17 arī tiek uzskatīts par neveiksmīgu daudzu valstu kultūrās.

No Eiropas lidsabiedrībām var minēt daudzas – “Ryanair”, “Air France”, KLM un “Iberia”. Šo lidsabiedrību pasažieriem nav jāsatraucas, ka viņu sēdvietas būs 13. rindā, jo tādas vienkārši nav. Bet, kā izrādās, Vācijas lidsabiedrība “Lufthansa” izlaiž ne tikai 13. , bet arī 17. rindu.

No pasaules lielajām lidsabiedrībām jāpiemin “Aingapore Airlines”, “Cathay Pacific”, “Qatar Airlines” un ‘Emirates”, kur arī pasažieri nekad nesēdēs 13. rindā. Bet “United Airlines” nav arī 14. rindas. Izskaidrojums vienkāršs – skaitlis 14 ķīniešu valodā izklausoties kā “miris”.

Starp citu, “Euronews” vēsta, ka piektdienās, kas iekrīt 13. datumā lidojumu biļetes esot par vidēji 39% lētākas, nekā citās dienās – arī tas dēļ māņticības. Tas paver ietaupīt tiem, kuri no skaitļa 13 nebaidās.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
PUTU BALLĪTES JŪRMALĀ - katru svētdienu! Baltic Beach Hotel & SPA
Tieši tā, no 6.jūlija, pašā Jūrmalas sirdī, katru svētdienu, no plkst. 13:00 pludmales bērnu kluba teritorijā norisināsies burbuļojošas ballītes! | Skatīt vairāk
20 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 12.07.2025 Dzimšanas diena mums- dāvanas Jums! Nikos Travel
Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Rezervē ceļojumu un saņem garantētu dāvanu! Vislabākās dāvanas- ierobežotā daudzumā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com