«airBaltic» un RTX uzņēmums «Pratt & Whitney» noslēdz ilgtermiņa dzinēju apkopes līgumu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic un Pratt & Whitney ir noslēguši ilgtermiņa EngineWise™ visaptverošu tehniskās apkopes pakalpojumu līgumu lidsabiedrības lidmašīnām, kas ir aprīkotas ar PW1500G GTF dzinējiem. Līgums ir strukturēts uz lidojuma stundas likmes modeli, tādējādi sasaistot airBaltic tehniskās apkopes izmaksas ar faktisko lidsabiedrības dzinēju izmantojumu.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Pratt & Whitney ir ilggadējs un uzticams airBaltic partneris jau kopš 2016. gada, kad kļuvām par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas uzsāka lidojumus ar A220-300 tipa lidmašīnām. Lidmašīnas dzinēji PW1500G GTF ir nodrošinājuši par 25% mazāku degvielas patēriņu uz vienu sēdvietu, salīdzinot ar iepriekšējo paaudžu lidaparātiem, tādējādi ievērojami samazinot izmaksas. Šis līgums atbalstīs airBaltic izaugsmes plānus, kas paredz līdz 2030. gadam Airbus A220-300 lidmašīnu floti palielināt līdz 100 lidmašīnām. Mēs ceram uz ilgstošu un veiksmīgu sadarbību ar Pratt & Whitney.”

“Mēs nodrošināsim ilgtermiņa atbalstu airBaltic, optimizējot tās flotes veiktspēju, lidsabiedrībai paplašinot savu maršrutu tīklu,” sacīja Pratt & Whitney komerciālo dzinēju ražošanas nodaļas prezidents Riks Deurlo (Rick Deurloo). “Mēs augsti novērtējam airBaltic pastāvīgo uzticību GTF dzinējiem, kuri nodrošina nozarē labāko degvielas patēriņa efektivitāti, zemākās oglekļa emisijas un ievērojami klusāku darbību. Mūsu kopīgā apņemšanās ir padarīt gaisa satiksmi pieejamāku, vienlaikus samazinot tās ietekmi uz vidi.”

17 gadu līgums katram dzinējam airBaltic nodrošina lielāku pārredzamību un prognozējamību tehniskās apkopes plānošanā un ar to saistītajās izmaksās.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Dabas parks “Daugavas loki” TAKA
Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās | Skatīt vairāk
Ērenpreisa svētkiem Mazsalacā 15. jubileja Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Ir laiks spodrināt velosipēdu un gatavoties lieliskiem svētkiem! Tiekamies no 18. līdz 20. jūlijam Ērenpreisa svētkos Mazsalacā! Tie norisināsies jau | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 15.07.2025 💃SPĀNIJAS VASARA -100EUR Coral Travel Latvia
Baudi sauli, jūru, gurmānu virtuvi un pilnīgu relaksāciju izdevīgāk! LĪDZ 31.JŪLIJAM ceļojums uz BARSELONU vai MALJORKU par īpašu cenu! | Skatīt vairāk
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas, interesantākās no kurām ir Akmens (Ērmaņa) | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com