Rīga uzņēmusi jau divus kruīza kuģus

Pamazām Rīga atgriežas kruīza kuģu maršrutu kartē – augustā vien Rīgas ostā ieradās divi kruīza kuģi, atvedot simtiem pasažieru.

17. augustā pirmo reizi Rīgu apmeklēja kruīza kuģis “Amera” ar 556 pasažieriem un 410 apkalpes locekļiem.

Vācijas kruīza līnijas “Phoenix Reisen” kuģis ir 205 m garš un var uzņemt līdz 835 pasažieriem. Šis ir kuģa pirmais īstais kruīzs kopš pandēmijas sākuma, par ko gan pasažieri, gan apkalpe ir īpaši iepriecināti.

Sekojot tradīcijām, Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Viesturs Zeps un Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš ar kuģa vadību apmainījās ar piemiņas ģerboņiem. Svinīgajā ceremonijā piedalījās arī Rīgas Pasažieru ostas darbinieki un mediju pārstāvji.

Jau ziņots, ka 8. augustā pēc teju divu gadu pārtraukuma, kas radās pandēmijas dēļ Rīgā ieradās kuģis “Artania” ar 560 pasažieriem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Iegūsti padziļinātas zināšanas viesmīlībā! Biznesa augstskola Turība
Turība piedāvā studiju programmu “Viesnīcu pakalpojumu organizators”, kur nepieciešamās zināšanas var iegūt īsā laikā - tikai 2,3 gados! | Skatīt vairāk
Latvija
Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas" Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 12.07.2025 Senās mūzikas festivāls 12.-13.jūlijā! Bauskas TIC
Apskati un izvēlies, Senās mūzikas festivāla koncertu apmeklēsi Tu! | Skatīt vairāk
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com