Par kruīza laikā nenotikušām ekskursijām pienākas kompensācija

Ja kruīza brauciena laikā nenotiek programmā paredzētās ekskursijas, jo ticis mainīts brauciena maršruts, kruīza dalībniekiem ir tiesības saņemt atpakaļ daļu par braucienu samaksātās naudas. Ja kruīzs ticis rezervēts ceļojumu aģentūrā, tad par izmaiņām atbildīga aģentūra. Pat tad, ja programma tikusi mainīta objektīvu apstākļu, piemēram, vētras dēļ atbildība saglabājas.

Kāda tiesa Vācijā lēmusi par labu pasažieriem, kuriem nav ticis nodrošināts programmā apsolītais, jo jau ceļojuma sākumā kuģim vētras dēļ radies bojājums un remontdarbu dēļ izlaistas vairākas ekskursijas. Tiesa lēmusi, ka pasažieris tiesīgs saņemt atpakaļ trešdaļu par kruīzu samaksātās naudas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 09.07.2025 PANNA — Garša, kas atdzīvina Kovšu ezeru! Rēzeknes pilsētas TIC
PANNA — gardumi un dabas skaistums vienā vietā pie Kovšu ezera, kur katrs mirklis kļūst neaizmirstams | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com