Lielbritānijā īsts ceļojumu haoss: Streiko arī dzelzceļnieki

Pēdējā laikā aizvien lielāks haoss pārņem Apvienotās Karalistes aviosatiksmi, bet nu nedienas skārušas arī dzelzceļa satiksmi. 21. jūnijā sācies plašs dzelzceļa darbinieku streiks, kas ilgs vismaz trīs dienas, kā rezultātā praktiski paralizēta vilcienu satiksme.

Streika dalībnieki pieprasa paaugstināt algas vismaz par 7%, bet darba devēji gatavi piemaksāt vien 3% Šobrīd dzelzceļa satiksmi nodrošina tikai viens no pieciem sarakstā esošiem vilcieniem, un satiksme tiek nodrošināta tikai galvenajās līnijās. Zīmīgi, ka 21. jūnijā streiko arī Londonas metro darbinieki, šādi pamatīgi apgrūtinot dzīvi galvaspilsētā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jezupovas (Juzefovas) parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2025 - 16.07.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 12.07.2025 Dzimšanas diena mums- dāvanas Jums! Nikos Travel
Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Rezervē ceļojumu un saņem garantētu dāvanu! Vislabākās dāvanas- ierobežotā daudzumā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com