Bumerangs jeb ierobežojumi pret vīzām

Jūs mums, mēs jums – šķiet, pēc šāda principa šobrīd notiek spēlēšanās ar Covid-19 ceļošanas ierobežojumiem, kas aktualizējušies no brīža, kad viena no lielvalstīm – Ķīna – paziņoja par ceļošanas atsākšanu.

Baidoties no Covid-19 izplatības, daudzas valstis, tostarp arī vairākas Eiropas valstis, paziņoja, ka ieceļotājiem no Ķīnas būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts. Protams, vieni no aktīvākajiem prasītājiem ir Ķīnas kaimiņi – Japāna un Dienvidkoreja.

Atbildes gājiens ilgi nebija jāgaida – Ķīnas varasiestādes jau 10. janvārī apturēja īstermiņa vīzu izsniegšanu dienvidkorejiešiem un japāņiem. Ja attiecībā uz Dienvidkoreju uzreiz tika precizēts, ka vīzas netiks izsniegtas, iekams valsts nebūs atcēlusi “diskriminējošos pasākumus”, tad par Japānu skaidrības nav, uz cik ilgu laiku apturēta vīzu izsniegšana.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Stilīgs jumta terases restorāns un bārs! Stage 22
Rīgas 5 zvaigžņu viesnīcas «Grand Hotel Kempinski Riga» restorāna «Stage 22» apmeklētāji savas maltītes un izcilos kokteiļus var baudīt arī | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas parks TAKA
Bebrenes muižas parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā, tā platība 7,9 hektāri. | Skatīt vairāk
Gleznu izstāde “Starp klusumu un gaismu”. Liepājas reģiona TIB
No 16. jūnija līdz 22. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma mākslinieces Maijas Liepnieces gleznu izstāde “Starp klusumu un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com