Astoņi veidi, kā ietaupīt luksusceļojumos

Doties uz Taizemi snorkelēt, Indijā dzīvot Maharadžas pilī vai Lasvegasā apmesties pašā skaistākajā viesnīcā un doties uz greznu kazino - tādas ir daudzu ceļotāju vēlmes, bet naudas maciņš bieži diktē ko pavisam citu. Tomēr ekonomiskās krīzes laiks ir tas brīdis, kad ir vērts izmantot iespējas, kas citā laikā nebūtu pieejamas - gandrīz visur tūristiem pieejamas lielas atlaides. 8 ieteikumi, kur un kā tās atrast:

1. Lasvegasa, ASV - vēl nekad spēļu paradīze ceļotājiem nav bijusi tik izdevīga. Pat luksusviesnīcas piedāvā atlaides. Piemēram, Circus Circus vai Stratosphere pieejami numuriņi par 40 dolāriem par nakti, Luxor vai Treasure Islande - par 80 dolāriem, bet MGM Grand Vegas vai Mirage - numuriņi pieejami par mazāk par 100 dolāriem.

2. Susac sala Horvātijā - uz salas atrodas vien divas mājas, katra četriem cilvēkiem, un bāka. Vienīgie kaimiņi ir draudzīgie bākas uzraugi, kas pēc vēlēšanās piegādā arī svaigas zivis. Cena par nakti - sākot no 22 eiro. Par 1300 eiro nedēļā pieejama arī visa bāka.

3. Ņujorka, ASV - pašā Manhetenas vidū atrodas Gershwin viesnīca. Taupīgie var rezervēt divvietīgās istabas ar divstāvu gultām (cena sākot no 55 dolāriem). Istabas ar parastām gultām pieejamas no 125 dolāriem par nakti.

4. Maljorka, Spānija - Read's Hotel bijušais šefpavārs Marks Frošs atvēris restorānu Maljorkas galvaspilsētā Palmā - Fosh Food. Pusdienas jau no 15 eiro.

5. Pafuri safari dabas taka, Dienvidāfrika - pašos Krüger parka ziemeļos ceļotāji var doties apskatīt antilopes, leopardus, degunradžus un ziloņus. Pafuri Walking Trail cena par 4 dienām un 3 naktīm pārgājiena gidu un reindžeru vadībā - 489 eiro.

6. Vācijas pilis - īstā pilī var pārnakšņot jau par 85 eiro par divvietīgo istabu. Pansijā ietilpst brokastis. Vairāk informācijas www.burgabenberg.de.

7. Tirole, Austrija - nemaz nav jābūt pieredzējušam kalnos kāpējam, lai varētu pievienoties DAV Summit Club un doties iekarot kalnu ledājus. Cena par ekipējumu, ekspedīciju, četru dienu uzturēšanos Tiroles Alpos - 40 eiro. Vairāk informācijas www.dav-summit-club.de

8. Taizeme, Seven Seas Resort - Ko Kradan, mazītiņā sala Taizemes rietumos, skaitās viena no skaistākajām salām Taizemē. Istabas Seven Seas Resort viesnīcā pieejamas jau no 88 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.07.2025 - 17.07.2025 Laika pieskāriens: Zaļā sinagoga – Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Vai zināji, ka Zaļā sinagoga ir vienīgā saglabājusies no 11 Rēzeknes sinagogām? Ienirsti vēsturē! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 15.07.2025 💃SPĀNIJAS VASARA -100EUR Coral Travel Latvia
Baudi sauli, jūru, gurmānu virtuvi un pilnīgu relaksāciju izdevīgāk! LĪDZ 31.JŪLIJAM ceļojums uz BARSELONU vai MALJORKU par īpašu cenu! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 11.07.2025 Vaidavas vasarā – “Rīgas modes” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.jūlijā plkst. 19.00 Vaidavā ierodas grupa “Rīgas modes”! Svinēsim vasaru kopā Vaidavā! | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Ķermeņa un dvēseles harmonija Orchid Spa
Piedāvājam dažādus taizemiešu masāžas veidus, relaksējošas procedūras ar aromātiskajām eļļām un atjaunojošas SPA programmas, kas sniegs | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Nikos Travel
,


Estravel Latvia
,


Novatours
,


Latvia Tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com