Kurās metropolēs aizliegts sabiedriskajā transportā lietot alkoholu

Ja ceļojuma laikā, pēkšņi vēlaties autobusā remdēt slāpes ar aliņu, vispirms der zināt, kurās lielākajās pasaules metropolēs Jūs par šo veldzēšanos maksāsiet bargus sodus, jo tas ir aizliegts.

Hamburgā dzeršana sabiedriskajā transportā ir aizliegta tikai kopš 2011. gada septembra sākuma. Sods - 40 Eiro.

Londonā piedzērušās sejas metro bija pierasta parādība, kad 2008. gadā  tas tika aizliegts. Diena pirms aizlieguma stāšanās spēkā izvērsās milzīgās orģijās. Novērošanas kameras autobusos, vilcienos un stacijās rūpējas par šo likumu ievērošanu.

Parīzes transportā noteikumi nav tik bargi un nekas liels nenotiks, ja izdzersiet alu vai sidru, taču autobusa šoferim ir tiesības Jūs neielaist transportā.

Vašingtonas autobusos, vilcienos un pat autobusu un vilcienu stacijās ir aizliegts ieturēties un dzert, kas stingri tiek novērots. Protams, alkohols, arī ir pilnīgs tabu.

Budapeštā sabiedriskajā transportā ir aizliegts ēst un dzert.

Savdabīgi ir noteikumi Bukarestes sabiedriskajā transportā. Tajā nepastāv aizliegumi ēst un dzert, bet, vienīgais, ir aizliegts pārvadāt putnus, ja vien tie nav būrītī.

Lai gan Romā stacijās un metro ir piestiprināti plakāti ar 21 aizliegumiem, kontroles par šo aizliegumu ievērošanu praktiski nav.

Austrijas galvaspilsētā Vīnē, neskatoties uz aizliegumiem dzert alkaholu transportlīdzekļos, tiek pievērtas acis.

Atēnās sabiedriskajā transportā dzert drīkst tikai un vienīgi ūdeni.

Maskavā, sākot ar 2012. gadu, sabiedriskās vietās būs aizliegts alus, ko vēl līdz šim drīkstēja dzert, bet ar 2013. gadu naktīs to vairs nepārdos.

Deli alkohols ir aizliegts sabiedriskās vietās un apmeklētājiem zem 25 gadu vecuma arī diskotēkās un bāros.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Grill Party Jūrmalas pludmalē Baltic Beach Hotel & SPA
Neierobežota grilētu gardumu bufete un dzīvā mūzika saulrietā - restorānā Beach Bar & Grill. Rezervē galdiņu jau tagad, jo vietu skaits ierobežots! | Skatīt vairāk
no 55 EUR
Mājas kafejnīcu dienas Valmieras novada Tūrisma pārvalde
2. un 3. augustā Valmieras novads iemirdzēsies viesmīlībā, gardēžu priekos un vasaras burvībā, sagaidot ikgadējās Mājas kafejnīcu dienas. Aicinām! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 13.07.2025 Lielākais VELO festivāls Baltijā! Madonas TIC
11., 12., 13. jūlijā - Gaiziņkalnā lielākais VELO Gravity MTB festivāls Baltijā!Trīs dienas pilnas adrenalīna, traku sacensību un īstas MTB | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com